SLSCC U8-U14 Carnival @ Terrigal (Event Date: 01/11/2015)

Final Results

Generated on 21/02/2020 4:35 am





Jnr R&R (U12 - U14) 5 Person R&R
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Ocean Beach SLSC Team A Ocean Beach SLSC 6   33 pts
  > Barrett, Dylan (M)        
  > Rybie, Kiara (F)        
  > Smithers, Zara (F)        
  > Wallace, Talia (F)        
  > Winter, Bailey (M)        


Jnr RnR (U10 - U11) 2 Person R&R
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Ocean Beach SLSC Team C Ocean Beach SLSC 6   9pts
  > Barrett, Dylan (M)        
  > Rybie, Kiara (F)        
2 Ocean Beach SLSC Ocean Beach Pink Ocean Beach SLSC 5   10pts
  > Smithers, Zara (F)        
  > Styant, Jenna (F)        
3 MacMasters Beach SLSC Team A MacMasters Beach SLSC 4   16pts
  > Hogger, Claire (F)        
  > Sapsford, Chloe (F)        
4 MacMasters Beach SLSC Team B MacMasters Beach SLSC 3   20pts
  > Castles, Lily (F)        
  > Vella, Zoe (F)        
5 Ocean Beach SLSC Ocean Beach Blue Ocean Beach SLSC 2   21pts
  > Newton, Mercedes (F)        
  > Stanford, Paige (F)        


Junior All Age Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Terrigal SLSC Team A Terrigal SLSC 6    
  > Evans, Joel (M)        
  > Jones, Riley (M)        
  > McPhan, Dre (M)        
  > Steinwede, Phoenix (M)        
  > Wheeler, Emelyn (F)        
2 Wamberal SLSC Inc. Team A Wamberal SLSC Inc. 5    
  > Alvarez, Taj (M)        
  > Alvarez, Lewis (M)        
  > Alvarez, Corbin (M)        
  > Farrelly, Noah (M)        
  > McDonald, Jordan (M)        
  > Ryan, Madison (F)        
3 Avoca Beach SLSC Team A Avoca Beach SLSC 4    
  > Allen, Ikey (M)        
  > Flaherty, Owen (M)        
  > Lester, Kye (M)        
  > Mitchell, Anneliese (F)        
  > Prior, Sophie (F)        
4 Shelly Beach SLSC Team A Shelly Beach SLSC 3    
  > Boucher-Thompson, Benjamin (M)        
  > Maio, Thalia (F)        
  > Seers, Riley (M)        
  > Tucker, Cooper (M)        
  > West, Lauren (F)        
  > Woodhouse, Jack (M)        
5 Umina SLSC Inc Team A Umina SLSC Inc 2    
  > Darwin, Cashar (M)        
  > Healey, Leilani (F)        
  > Hoyland, Jed (M)        
  > Talty, Emma (F)        
  > Torrible, Matthew (M)        
  > Torrible, Charlie (M)        


Junior March Past
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Umina SLSC Inc Team A Umina SLSC Inc 6   21 pts
  > Darwin, Maia (F)        
  > Dixon, Brielle (F)        
  > El-Kurdi, Amir (M)        
  > El-Kurdi, Aiesha (F)        
  > Fayers, Izabelle (F)        
  > Graf, Macy (F)        
  > Grey, Ellena (F)        
  > McKie, Willow (F)        
  > Rayner, Ebony (F)        
  > Rayner, Archie (M)        
  > Rutherford, Hannah (F)        
  > Rutherford, Fred (M)        
2 Ocean Beach SLSC Team A Ocean Beach SLSC 5   26 pts
  > Barrett, Dylan (M)        
  > McCreeth, Bronte (F)        
  > Newton, Mercedes (F)        
  > Pratt, Lewis (M)        
  > Rybie, Kiara (F)        
  > Smithers, Zara (F)        
  > Stanford, Paige (F)        
  > Styant, Jenna (F)        
  > Tucker, Oliver (M)        
  > Wallace, Talia (F)        
  > Winter, Ella (F)        
  > Winter, Bailey (M)        
3 Toowoon Bay SLSC Team A Toowoon Bay SLSC 4   27pts
  > Coyte Bowles, Annaleise (F)        
  > Dunn, Elizabeth (F)        
  > Favetta, Sarah (F)        
  > Galea, Summer (F)        
  > Koedsawang-Roberts, Samantha (F)        
  > Laidlaw, Lillie (F)        
  > Morrison, Tiona (F)        
  > Neville-Smith, Emily (F)        
  > Neville-Smith, Aaron (M)        
  > Stadelmann, Hayley (F)        
  > Stadelmann, Ebony (F)        
  > Suprain, Madison (F)        
4 MacMasters Beach SLSC Team A MacMasters Beach SLSC 3   28 pts
  > Armstrong, Charlotte (F)        
  > Castles, Lily (F)        
  > Cousins, Cerys (F)        
  > Finnelley, Emma (F)        
  > Hackshall, Skye (F)        
  > Hogger, Claire (F)        
  > Piggott, Jasmin (F)        
  > Sapsford, Chloe (F)        
  > Stevens, Arabella (F)        
  > Vella, Zoe (F)        
5 Shelly Beach SLSC Team A Shelly Beach SLSC 2   33pts
  > Boucher-Thompson, Benjamin (M)        
  > Seers, Riley (M)        
  > Tucker, Cooper (M)        


U11 / U12 Mixed Brace Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 MacMasters Beach SLSC Team A MacMasters Beach SLSC 6    
  > Crowe, Oscar (M)        
  > Walters, Alec (M)        
2 Wamberal SLSC Inc. Team A Wamberal SLSC Inc. 5    
  > Hickey, Rufus (M)        
  > O'Malley, Hugh (M)        
3 Avoca Beach SLSC Team H Avoca Beach SLSC 4    
  > Armstrong, Toby (M)        
  > Harvey, Tyke (M)        
4 Umina SLSC Inc Team F Umina SLSC Inc 3    
  > Healey, Finlay (M)        
  > Torrible, Matthew (M)        
5 Avoca Beach SLSC Team A Avoca Beach SLSC 2    
  > Cracknell, Mia (F)        
  > Tancred, Summer (F)        
6 Avoca Beach SLSC Team I Avoca Beach SLSC 1    
  > McLoughlin, Daniel (M)        
  > Paterson, Toby (M)        


U13/U14 Mixed Brace Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Umina SLSC Inc Team D Umina SLSC Inc 6    
  > Braddish, Lachlan (M)        
  > McLeod, Lachlan (M)        
2 Avoca Beach SLSC Team B Avoca Beach SLSC 5    
  > Kasun, Mia (F)        
  > Walker, Piper-Lily (F)        
3 Shelly Beach SLSC Team A Shelly Beach SLSC 4    
  > Hessel, Blake (M)        
  > Nelson, Blaine (M)        
4 Soldiers Beach SLSC Team A Soldiers Beach SLSC 3    
  > Justin, Jemma (F)        
  > Ray, Brock (M)        
5 Avoca Beach SLSC Team A Avoca Beach SLSC 2    
  > Ayres, Holly (F)        
  > Berry, Darci (F)        
6 Avoca Beach SLSC Team C Avoca Beach SLSC 1    
  > Armstrong, Fletcher (M)        
  > McLoughlin, Imogen (F)        


Under 08 Female Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Ocean Beach SLSC Team A Ocean Beach SLSC 6    
  > Denning, Claire (F)        
  > Robertson, Sienna (F)        
  > Tucker, Zara (F)        
  > Witney, Hannah (F)        
2 Terrigal SLSC Team A Terrigal SLSC 5    
  > Dutka, Mae (F)        
  > McInerney, Hannah (F)        
  > Moore, Issey (F)        
  > Watson, Lucinda (F)        
3 Umina SLSC Inc Team A Umina SLSC Inc 4    
  > Angel, Alexia (F)        
  > Grey, Sophia (F)        
  > Kearney, Catherine (F)        
  > Marshall, Lucy (F)        
4 Avoca Beach SLSC Team A Avoca Beach SLSC 3    
  > Eldridge, Zoe (F)        
  > Gatt, Pia (F)        
  > Hodson, Cleo (F)        
  > Ruzek, Felicity (F)        
5 Terrigal SLSC Team B Terrigal SLSC 2    
  > Dreves, Summer (F)        
  > Montague, Bonnie (F)        
  > Mullaney-Veitch, Zahra (F)        
  > Wilson, Alani (F)        
6 Wamberal SLSC Inc. Team A Wamberal SLSC Inc. 1    
  > Abell, Maia (F)        
  > Bell, Mackenzie (F)        
  > Lisle, Matilda (F)        
  > Stone, Ella (F)        


Under 08 Female Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 Burns, Abby (F) Ocean Beach SLSC 6    
1 Christensen, Sienna (F) The Lakes SLSC 6    
3 Tebb, Kiah (F) Avoca Beach SLSC 4    
4 Kohler, Cleo (F) Copacabana SLSC 3    
5 Ruzek, Felicity (F) Avoca Beach SLSC 2    


Under 08 Female Wade
Place Name Club Points Time Comments
1 Tebb, Kiah (F) Avoca Beach SLSC 6    
2 Rodham, Elizabeth (F) Umina SLSC Inc 5    
3 Hodson, Cleo (F) Avoca Beach SLSC 4    
4 Angel, Alexia (F) Umina SLSC Inc 3    
5 Bell, Mackenzie (F) Wamberal SLSC Inc. 2    
6 Grey, Sophia (F) Umina SLSC Inc 1    


Under 08 Female Wade Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Terrigal SLSC Team A Terrigal SLSC 6    
  > Dreves, Summer (F)        
  > Dutka, Mae (F)        
  > Mullaney-Veitch, Zahra (F)        
  > Petley, Chloe (F)        
2 Wamberal SLSC Inc. Team A Wamberal SLSC Inc. 5    
  > Abell, Maia (F)        
  > Bell, Mackenzie (F)        
  > Lisle, Matilda (F)        
  > Stone, Ella (F)        
3 Umina SLSC Inc Team A Umina SLSC Inc 4    
  > Angel, Alexia (F)        
  > Grey, Sophia (F)        
  > Kearney, Catherine (F)        
  > Marshall, Lucy (F)        
4 Avoca Beach SLSC Team A Avoca Beach SLSC 3    
  > Eldridge, Zoe (F)        
  > Gatt, Pia (F)        
  > Hodson, Cleo (F)        
  > Ruzek, Felicity (F)        
5 Avoca Beach SLSC Team C Avoca Beach SLSC 2    
  > Barnes, Hannah (F)        
  > Barta, Charlee (F)        
  > Hall, Abigail (F)        
  > O Cass, Lily (F)        


Under 08 Male Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 North Avoca SLSC Team A North Avoca SLSC 6    
  > Davey, Levi (M)        
  > Dimech, Luca (M)        
  > McShane-Cale, Bailey (M)        
  > Piper, Elfie (M)        
2 Avoca Beach SLSC Team A Avoca Beach SLSC 5    
  > Bateman, Zandin (M)        
  > Carn, Tom (M)        
  > Craik, Thomas (M)        
  > McClelland, Will (M)        
3 Umina SLSC Inc Team A Umina SLSC Inc 4    
  > El-Kurdi, Anwar (M)        
  > Feltham, Kye (M)        
  > Harrap, Cian (M)        
  > Jordan, Ronnie (M)        
4 North Entrance SLSC Team A North Entrance SLSC 3    
  > Bartle, Taj (M)        
  > Emanuel, Chase (M)        
  > Sohier, Rory (M)        
  > Williamson, Eligh (M)        


Under 08 Male Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 Hamilton, Tahj (M) Terrigal SLSC 6    
2 Tutt, Jaxson (M) Avoca Beach SLSC 5    
3 Smith, Thomas (M) Terrigal SLSC 4    
4 McClelland, Will (M) Avoca Beach SLSC 3    
5 El-Kurdi, Anwar (M) Umina SLSC Inc 2    
6 Sohier, Rory (M) North Entrance SLSC 1    


Under 08 Male Wade
Place Name Club Points Time Comments
1 El-Kurdi, Anwar (M) Umina SLSC Inc 6    
2 Carpenter, Archie (M) Wamberal SLSC Inc. 5    
3 Sohier, Rory (M) North Entrance SLSC 4    
4 Smith, Thomas (M) Terrigal SLSC 3    
5 Makey, Cameron (M) Ocean Beach SLSC 2    
6 Turnbull, Lincoln (M) Ocean Beach SLSC 1    


Under 08 Male Wade Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 North Avoca SLSC Team A North Avoca SLSC 6    
  > Daniel, Ashton (M)        
  > Dimech, Luca (M)        
  > McShane-Cale, Bailey (M)        
  > Piper, Elfie (M)        
2 Wamberal SLSC Inc. Team B Wamberal SLSC Inc. 5    
  > Duerden, Max (M)        
  > McGuinness, Arian (M)        
  > Regattieri, Tahj (M)        
  > White, Riley (M)        
3 Avoca Beach SLSC Team A Avoca Beach SLSC 4    
  > Bateman, Zandin (M)        
  > Carn, Tom (M)        
  > Craik, Thomas (M)        
  > McClelland, Will (M)        
4 Umina SLSC Inc Team B Umina SLSC Inc 3    
  > Leggett, Kai'zen (M)        
  > Rutherford, Harry (M)        
  > Ryan, Harrison (M)        
  > Simpson, Aiden (M)        
5 Terrigal SLSC Team G Terrigal SLSC 2    
  > Britt, Charles (M)        
  > Geurs, Joshua (M)        
  > McKeon, Jake (M)        
  > Portier, Ben (M)        
6 Toowoon Bay SLSC Team A Toowoon Bay SLSC 1    
  > Drinkwater, Aaron (M)        
  > Hogan, Joshua (M)        
  > Sawers, Kobe (M)        
  > Willcockson, Jack (M)        


Under 09 Female Beach Flags
Place Name Club Points Time Comments
1 Grieve, Maggie (F) MacMasters Beach SLSC 6    
2 Pratt, Sophie (F) Ocean Beach SLSC 5    
3 IRELAND, NATASHA (F) Avoca Beach SLSC 4    
4 Cruise, Montanah (F) Terrigal SLSC 3    
5 Scott, Frankie (F) Killcare SLSC 2    
6 O'Mara, Katie (F) Terrigal SLSC 1    


Under 09 Female Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Avoca Beach SLSC Team A Avoca Beach SLSC 6    
  > Arnold, Airley (F)        
  > BROBERG, LIZZIE (F)        
  > Craik, Abigail (F)        
  > IRELAND, NATASHA (F)        
2 MacMasters Beach SLSC Team A MacMasters Beach SLSC 5    
  > Hackshall, Skye (F)        
  > Josling, Bree (F)        
  > Piggott, Jasmin (F)        
3 Toowoon Bay SLSC Team A Toowoon Bay SLSC 4    
  > Coyte Bowles, Annaleise (F)        
  > Galea, Summer (F)        
  > Morrison, Sharni (F)        
  > Neville-Smith, Emily (F)        
4 Terrigal SLSC Team A Terrigal SLSC 3    
  > Carey, Elouise (F)        
  > Johnston, Libby (F)        
  > O'Mara, Katie (F)        
  > Pettiford, Millie (F)        


Under 09 Female Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 Duggan, Emma (F) North Avoca SLSC 6    
2 Pratt, Sophie (F) Ocean Beach SLSC 5    
3 IRELAND, NATASHA (F) Avoca Beach SLSC 4    
4 Johnston, Libby (F) Terrigal SLSC 3    
5 Casey, Addison (F) Copacabana SLSC 2    
6 O'Mara, Katie (F) Terrigal SLSC 1    


Under 09 Female Surf Race
Place Name Club Points Time Comments
1 Duggan, Emma (F) North Avoca SLSC 6    
2 Craik, Abigail (F) Avoca Beach SLSC 5    
3 O'Mara, Katie (F) Terrigal SLSC 4    
4 Moyes, Piper (F) Terrigal SLSC 3    
5 PARKER, MILLIE (F) Avoca Beach SLSC 2    
6 Arnold, Airley (F) Avoca Beach SLSC 1    


Under 09 Female Surf Team
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Avoca Beach SLSC Team A Avoca Beach SLSC 6    
  > Arnold, Airley (F)        
  > BROBERG, LIZZIE (F)        
  > Craik, Abigail (F)        
  > PARKER, MILLIE (F)        
2 Terrigal SLSC Team A Terrigal SLSC 5    
  > Broadbent, Emma (F)        
  > Frost, Natalie (F)        
  > Moyes, Piper (F)        
  > O'Mara, Katie (F)        
3 Terrigal SLSC Team B Terrigal SLSC 4    
  > Carey, Elouise (F)        
  > Cruise, Montanah (F)        
  > Hurst, Keeleigh (F)        
  > Pettiford, Millie (F)        
4 Umina SLSC Inc Team A Umina SLSC Inc 3    
  > Kennedy, Charlotte (F)        
  > McKie, Summer (F)        
  > Pryde, Elise (F)        
  > Sinclair, Sienna (F)        


Under 09 Male Beach Flags
Place Name Club Points Time Comments
1 Hobbs, Cooper (M) Copacabana SLSC 6    
2 McNamara, Kaiden (M) Copacabana SLSC 5    
3 Mason, Ryan (M) Ocean Beach SLSC 4    
4 Knight, Max (M) North Entrance SLSC 3    
5 Van Biljon, Sebastian (M) Terrigal SLSC 2    


Under 09 Male Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Wamberal SLSC Inc. Team A Wamberal SLSC Inc. 6    
  > Alvarez, Taj (M)        
  > Bolte, James (M)        
  > Bolte, Hayden (M)        
  > Russell, Alexander (M)        
2 Copacabana SLSC Team A Copacabana SLSC 5    
  > Giles, Harry (M)        
  > Hobbs, Cooper (M)        
  > Keough, Nick (M)        
  > McNamara, Kaiden (M)        
3 Avoca Beach SLSC Team A Avoca Beach SLSC 4    
  > Drobot, Jerome (M)        
  > Lester, Kye (M)        
  > SEVERN, DEACON (M)        
  > THOMAS, NATHANIEL (M)        
4 Soldiers Beach SLSC Team A Soldiers Beach SLSC 3    
  > Brown, Hudson (M)        
  > Freeman, Jake (M)        
  > MacMahon, Tom (M)        
  > MacMahon, Jack (M)        


Under 09 Male Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 Hobbs, Cooper (M) Copacabana SLSC 6    
2 Storey, Damian (M) Ocean Beach SLSC 5    
3 Alvarez, Taj (M) Wamberal SLSC Inc. 4    
4 McNamara, Kaiden (M) Copacabana SLSC 3    
5 Pearce, Talan (M) North Avoca SLSC 2    
6 Doyle, Sonny (M) Wamberal SLSC Inc. 1    


Under 09 Male Surf Race
Place Name Club Points Time Comments
1 Taylor-Martin, Hamish (M) MacMasters Beach SLSC 6    
2 Wheelock, Cooper (M) Shelly Beach SLSC 5    
3 Stone, Jude (M) Toowoon Bay SLSC 4    
4 Wolters, Jet (M) Avoca Beach SLSC 3    
5 Kearney, Nicholas (M) Umina SLSC Inc 2    
6 Darwin, Cashar (M) Umina SLSC Inc 1    


Under 09 Male Surf Team
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Avoca Beach SLSC Team A Avoca Beach SLSC 6    
  > Drobot, Jerome (M)        
  > KASUN, RYDER (M)        
  > THOMAS, NATHANIEL (M)        
  > Wolters, Jet (M)        
2 Umina SLSC Inc Team A Umina SLSC Inc 5    
  > Darwin, Cashar (M)        
  > Kearney, Nicholas (M)        
  > Ryan, Mitchell (M)        
  > Shearan, Jake (M)        
3 Shelly Beach SLSC Team A Shelly Beach SLSC 4    
  > Davey, Liam (M)        
  > Gudaitis, Owen (M)        
  > Jurd, Dylan (M)        
  > Wheelock, Cooper (M)        
4 Wamberal SLSC Inc. Team A Wamberal SLSC Inc. 3    
  > Bolte, James (M)        
  > Bolte, Hayden (M)        
  > Brand, William (M)        
  > Elliott, Brok (M)        
5 Terrigal SLSC Team A Terrigal SLSC 2    
  > Baker, Will (M)        
  > Gillard, Jake (M)        
  > Pullinen, Marcus (M)        
  > Smith, Keelan (M)        


Under 10 Female Beach Flags
Place Name Club Points Time Comments
1 Hofer, Lilly (F) Killcare SLSC 6    
2 Noel, Shauntay (F) Wamberal SLSC Inc. 5    
3 Sinclair, Lauren (F) Killcare SLSC 4    
4 Fenton, Sameiko (F) Avoca Beach SLSC 3    
5 Marshall, Davara (F) Umina SLSC Inc 2    
6 Rose, Ziah (F) Umina SLSC Inc 1    


Under 10 Female Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Terrigal SLSC Team A Terrigal SLSC 6    
  > Dawson, Lucinda (F)        
  > Owens, Annika (F)        
  > Shearer, Meadow (F)        
  > Treacy, Laura (F)        
2 Killcare SLSC Team A Killcare SLSC 5    
  > Hofer, Lilly (F)        
  > Sinclair, Lauren (F)        
  > Walcott, Simone (F)        
  > Woods, Lily (F)        
3 Wamberal SLSC Inc. Team A Wamberal SLSC Inc. 4    
  > Bailey, Tigerlily (F)        
  > Maley, Matilda (F)        
  > Noel, Shauntay (F)        
  > Wheeler, Lilia (F)        
4 Terrigal SLSC Team B Terrigal SLSC 3    
  > Cummins, Bronte (F)        
  > Grassi, Georgia (F)        
  > Heinze, Tahlia (F)        
  > Mullaney-Veitch, Adelaide (F)        
5 Avoca Beach SLSC Team A Avoca Beach SLSC 2    
  > Fenton, Sameiko (F)        
  > Hunter, Esther (F)        
  > Nash, Ebony (F)        
  > Prior, Sophie (F)        
6 Ocean Beach SLSC Team A Ocean Beach SLSC 1    
  > Conners, Grace (F)        
  > Ingram, Aliyah (F)        
  > McCreeth, Bronte (F)        
  > Witney, Grace (F)        


Under 10 Female Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 Shearer, Meadow (F) Terrigal SLSC 6    
2 Busch, Ella (F) Ocean Beach SLSC 5    
3 Fraser, Chloe (F) Copacabana SLSC 4    
4 Bailey, Tigerlily (F) Wamberal SLSC Inc. 3    
5 Fenton, Sameiko (F) Avoca Beach SLSC 2    
6 Hofer, Lilly (F) Killcare SLSC 1    


Under 10 Female Surf Race
Place Name Club Points Time Comments
1 Marshall, Davara (F) Umina SLSC Inc 6    
2 McQueen, Pearl (F) Avoca Beach SLSC 5    
3 Shearer, Elizabeth (F) Shelly Beach SLSC 4    
4 Nash, Ebony (F) Avoca Beach SLSC 3    
5 Emerson, Giselle (F) North Avoca SLSC 2    
6 Hunter, Esther (F) Avoca Beach SLSC 1    


Under 10 Female Surf Team
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Avoca Beach SLSC Team A Avoca Beach SLSC 6    
  > Hunter, Esther (F)        
  > McQueen, Pearl (F)        
  > Nash, Ebony (F)        
  > Prior, Sophie (F)        
2 North Avoca SLSC Team A North Avoca SLSC 5    
  > Emerson, Giselle (F)        
  > Gillett, Brooke (F)        
  > Sheary, Amber (F)        
  > Smith, Lily (F)        
3 Umina SLSC Inc Team A Umina SLSC Inc 4    
  > Fayers, Izabelle (F)        
  > Fisher, Mikayley (F)        
  > Graf, Macy (F)        
  > Grey, Ellena (F)        
4 Terrigal SLSC Team A Terrigal SLSC 3    
  > Cummins, Bronte (F)        
  > Dawson, Lucinda (F)        
  > Heinze, Tahlia (F)        
  > Owens, Annika (F)        


Under 10 Male Beach Flags
Place Name Club Points Time Comments
1 McCarthy, Daniel (M) Wamberal SLSC Inc. 6    
2 McHugh, Jack (M) Toowoon Bay SLSC 5    
3 Jones, Ethan (M) Avoca Beach SLSC 4    
4 Jones, Riley (M) Terrigal SLSC 3    
5 Stephens, Ben (M) Wamberal SLSC Inc. 2    
6 Barnes, Jackson (M) Avoca Beach SLSC 1    


Under 10 Male Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Wamberal SLSC Inc. Team A Wamberal SLSC Inc. 6    
  > Alvarez, Corbin (M)        
  > Brown, Billy (M)        
  > McCarthy, Daniel (M)        
  > Pearson, Oliver (M)        
2 Avoca Beach SLSC Team A Avoca Beach SLSC 5    
  > Bateman, Taj (M)        
  > Benson, Byron (M)        
  > Hutchinson, Rory (M)        
  > Jones, Ethan (M)        
3 Umina SLSC Inc Team A Umina SLSC Inc 4    
  > Dransfield, Jack (M)        
  > El-Kurdi, Amir (M)        
  > Hoyland, Jed (M)        
  > Rayner, Archie (M)        
4 Ocean Beach SLSC Team A Ocean Beach SLSC 3    
  > Goddard, Cameron (M)        
  > Markey, Kaelan (M)        
  > Tucker, Oliver (M)        
5 The Lakes SLSC Team A The Lakes SLSC 2    
  > Arnold, Mason (M)        
  > Davis, Rylind (M)        
  > Kerstens, Tallin (M)        
  > Vandertouw, Jackson (M)        
6 Wamberal SLSC Inc. Team B Wamberal SLSC Inc. 1    
  > Stephens, Ben (M)        
  > Stone, Harrison (M)        
  > White, Keenan (M)        
  > Zibara, Zak (M)        


Under 10 Male Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 Alvarez, Corbin (M) Wamberal SLSC Inc. 6    
2 Woodhouse, Jack (M) Shelly Beach SLSC 5    
3 Jones, Riley (M) Terrigal SLSC 4    
4 Hoyland, Jed (M) Umina SLSC Inc 3    
5 Jones, Ethan (M) Avoca Beach SLSC 2    
6 Pandey, Aaryan (M) Terrigal SLSC 1    


Under 10 Male Surf Race
Place Name Club Points Time Comments
1 James, Koby (M) Soldiers Beach SLSC 6    
2 Woodhouse, Jack (M) Shelly Beach SLSC 5    
3 Pearson, Oliver (M) Wamberal SLSC Inc. 4    
4 Alvarez, Corbin (M) Wamberal SLSC Inc. 3    
5 Hoyland, Jed (M) Umina SLSC Inc 2    
6 Kerstens, Tallin (M) The Lakes SLSC 1    


Under 10 Male Surf Team
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Avoca Beach SLSC Team A Avoca Beach SLSC 6    
  > Bateman, Taj (M)        
  > Benson, Byron (M)        
  > Hutchinson, Rory (M)        
  > Jones, Ethan (M)        
2 Wamberal SLSC Inc. Team A Wamberal SLSC Inc. 5    
  > Alvarez, Corbin (M)        
  > Brown, Billy (M)        
  > Howard, Logan (M)        
  > Pearson, Oliver (M)        
3 Umina SLSC Inc Team A Umina SLSC Inc 4    
  > Dransfield, Jack (M)        
  > El-Kurdi, Amir (M)        
  > Hoyland, Jed (M)        
  > Rayner, Archie (M)        
4 Avoca Beach SLSC Team B Avoca Beach SLSC 3    
  > Barnes, Jackson (M)        
  > Ireland, Lachlan (M)        
  > Kelly, Conor (M)        
  > McClelland, Lochie (M)        
5 The Lakes SLSC Team A The Lakes SLSC 2    
  > Davis, Rylind (M)        
  > Kerstens, Tallin (M)        
  > Laugwitz, Bailey (M)        
  > Vandertouw, Jackson (M)        
6 Umina SLSC Inc Team B Umina SLSC Inc 1    
  > Cookman, Angus (M)        
  > Rutherford, Fred (M)        
  > Simpson-Lee, Patrick (M)        
  > Swancott, Harper (M)        


Under 11 Female Beach Flags
Place Name Club Points Time Comments
1 Wheeler, Emelyn (F) Terrigal SLSC 6    
2 Palmer, Susanna (F) Terrigal SLSC 5    
3 Neilson, Paris-lily (F) Copacabana SLSC 4    
4 Kelly, Brianna (F) Copacabana SLSC 3    
5 Stadelmann, Ebony (F) Toowoon Bay SLSC 2    
6 McPhan, Lilabela (F) Terrigal SLSC 1    


Under 11 Female Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Copacabana SLSC Team A Copacabana SLSC 6    
  > Ajala, Gabrielle (F)        
  > Kelly, Brianna (F)        
  > Neilson, Paris-lily (F)        
2 Avoca Beach SLSC Team A Avoca Beach SLSC 5    
  > Cracknell, Mia (F)        
  > Drobot, Natalia (F)        
  > Smith, Jasmine (F)        
  > Tancred, Summer (F)        
3 Terrigal SLSC Team B Terrigal SLSC 4    
  > Clarke, Chelsea (F)        
  > Gates, Violet (F)        
  > McLean, Montana (F)        
  > Morrey, Solene (F)        
4 Umina SLSC Inc Team A Umina SLSC Inc 3    
  > Crooks, Scarlett (F)        
  > Dixon, Brielle (F)        
  > El-Kurdi, Aiesha (F)        
  > Mansell, Sienna (F)        
5 Terrigal SLSC Team C Terrigal SLSC 2    
  > Fraser, Eve (F)        
  > Greenwood, Ashlee (F)        
  > Hanger, Arabella (F)        
  > Richards, Lucia (F)        
6 Avoca Beach SLSC Team B Avoca Beach SLSC 1    
  > Casey, Jemma (F)        
  > Crocker, Tilly (F)        
  > manning, lucah (F)        
  > Prior, Chelsea (F)        


Under 11 Female Iron Woman
Place Name Club Points Time Comments
1 Cracknell, Mia (F) Avoca Beach SLSC 6    
2 Drobot, Natalia (F) Avoca Beach SLSC 5    
3 Tancred, Summer (F) Avoca Beach SLSC 4    
4 Williams, Sinaed (F) Avoca Beach SLSC 3    
5 Perry, Mackenzie (F) Umina SLSC Inc 2    
6 Rayner, Ebony (F) Umina SLSC Inc 1    


Under 11 Female Surf Board Race
Place Name Club Points Time Comments
1 Smith, Jasmine (F) Avoca Beach SLSC 6    
2 Williams, Sinaed (F) Avoca Beach SLSC 5    
3 Crocker, Tilly (F) Avoca Beach SLSC 4    
4 Tancred, Summer (F) Avoca Beach SLSC 3    
5 Perry, Mackenzie (F) Umina SLSC Inc 2    
6 Cracknell, Mia (F) Avoca Beach SLSC 1    


Under 11 Female Surf Race
Place Name Club Points Time Comments
1 Cracknell, Mia (F) Avoca Beach SLSC 6    
2 Perry, Mackenzie (F) Umina SLSC Inc 5    
3 Drobot, Natalia (F) Avoca Beach SLSC 4    
4 Crocker, Tilly (F) Avoca Beach SLSC 3    
5 Crooks, Scarlett (F) Umina SLSC Inc 2    
6 Dobell, Ashlee (F) MacMasters Beach SLSC 1    


Under 11 Female Surf Team
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Avoca Beach SLSC Team A Avoca Beach SLSC 6    
  > Cracknell, Mia (F)        
  > Crocker, Tilly (F)        
  > Drobot, Natalia (F)        
  > Prior, Chelsea (F)        
2 Umina SLSC Inc Team A Umina SLSC Inc 5    
  > Crooks, Scarlett (F)        
  > McKie, Willow (F)        
  > Perry, Mackenzie (F)        
  > Rose, Torah (F)        
3 MacMasters Beach SLSC Team A MacMasters Beach SLSC 4    
  > Day, Jade (F)        
  > Dobell, Ashlee (F)        
  > Przybyla, Marlee (F)        
  > Sapsford, Chloe (F)        
4 Avoca Beach SLSC Team B Avoca Beach SLSC 3    
  > Cameron, Georgia (F)        
  > manning, lucah (F)        
  > Tancred, Summer (F)        
  > Williams, Sinaed (F)        
5 MacMasters Beach SLSC Team B MacMasters Beach SLSC 2    
  > Gibson, Ava (F)        
  > Hogger, Claire (F)        
  > Morris, Charlotte (F)        
  > Vella, Zoe (F)        


Under 11 Male Beach Flags
Place Name Club Points Time Comments
1 Pearce, Zak (M) Copacabana SLSC 6    
2 Torrible, Matthew (M) Umina SLSC Inc 5    
3 Hamilton, Aymn (M) Terrigal SLSC 4    
4 Ragen, Jack (M) North Entrance SLSC 3    
5 Shelvey, Noah (M) Toowoon Bay SLSC 2    
6 Pratt, Lewis (M) Ocean Beach SLSC 1    


Under 11 Male Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Terrigal SLSC Team A Terrigal SLSC 6    
  > Davison, Kai (M)        
  > Hamilton, Aymn (M)        
  > Johnston, Gilbert (M)        
  > O'Mara, Jackson (M)        
2 Avoca Beach SLSC Team B Avoca Beach SLSC 5    
  > Allen, Jagger (M)        
  > Armstrong, Toby (M)        
  > Richardson, Declan (M)        
  > Smith, Jaxon (M)        
3 Toowoon Bay SLSC Team A Toowoon Bay SLSC 4    
  > Meikle, Bailey (M)        
  > Neville-Smith, Aaron (M)        
  > Shelvey, Noah (M)        
4 Umina SLSC Inc Team A Umina SLSC Inc 3    
  > Healey, Finlay (M)        
  > Robinson, Alexander (M)        
  > Ryan, Jackson (M)        
  > Torrible, Matthew (M)        
5 Terrigal SLSC Team D Terrigal SLSC 2    
  > Diamond-Hanham, Lloyd (M)        
  > Muma, Angus (M)        
5 Terrigal SLSC Team E Terrigal SLSC 2    
  > Green, Jett (M)        
  > Jones, Riley (M)        
  > Pandey, Aaryan (M)        
  > Rosemeyer, Brooklyn (M)        
6 Wamberal SLSC Inc. Team A Wamberal SLSC Inc. 1    
  > Abell, Noah (M)        
  > Boffo, Austin (M)        
  > Diamond, Oliver (M)        
  > Pallot, Oliver (M)        


Under 11 Male Iron Man
Place Name Club Points Time Comments
1 Harvey, Tyke (M) Avoca Beach SLSC 6    
2 Armstrong, Toby (M) Avoca Beach SLSC 5    
3 Healey, Finlay (M) Umina SLSC Inc 4    
4 Allen, Ikey (M) Avoca Beach SLSC 3    
5 O'Mara, Jackson (M) Terrigal SLSC 2    
6 Duggan, Lachlan (M) North Avoca SLSC 1    


Under 11 Male Surf Board Race
Place Name Club Points Time Comments
1 Armstrong, Toby (M) Avoca Beach SLSC 6    
2 Harvey, Tyke (M) Avoca Beach SLSC 5    
3 Smith, Jaxon (M) Avoca Beach SLSC 4    
4 Healey, Finlay (M) Umina SLSC Inc 3    
5 Allen, Ikey (M) Avoca Beach SLSC 2    
6 Ella, Mitchell (M) Wamberal SLSC Inc. 1    


Under 11 Male Surf Race
Place Name Club Points Time Comments
1 O'Mara, Jackson (M) Terrigal SLSC 6    
2 Harvey, Tyke (M) Avoca Beach SLSC 5    
3 Armstrong, Toby (M) Avoca Beach SLSC 4    
4 Hodson, Kai (M) Avoca Beach SLSC 3    
5 Elliott, Jake (M) Wamberal SLSC Inc. 2    
6 Duggan, Lachlan (M) North Avoca SLSC 1    


Under 11 Male Surf Team
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Avoca Beach SLSC Team A Avoca Beach SLSC 6    
  > Allen, Ikey (M)        
  > Armstrong, Toby (M)        
  > Harvey, Tyke (M)        
  > Hodson, Kai (M)        
2 Terrigal SLSC Team A Terrigal SLSC 5    
  > Hamilton, Aymn (M)        
  > O'Mara, Jackson (M)        
  > Redfern, Jayden (M)        
  > Reid, Xavier (M)        
3 North Avoca SLSC Team A North Avoca SLSC 4    
  > Cousins, Bryn (M)        
  > Duggan, Lachlan (M)        
  > Green, Bailey (M)        
  > Puata, Kale (M)        
4 Wamberal SLSC Inc. Team A Wamberal SLSC Inc. 3    
  > Ella, Mitchell (M)        
  > Elliott, Max (M)        
  > Elliott, Jake (M)        
  > Roberts, Kiran (M)        
5 Shelly Beach SLSC Team A Shelly Beach SLSC 2    
  > Attard, Travis (M)        
  > Blandford, Jack (M)        
  > Carrel, Nolan (M)        
  > Lamond, James (M)        
6 Terrigal SLSC Team B Terrigal SLSC 1    
  > Hall, Cohen (M)        
  > Harris, Cooper (M)        
  > Papeto, Haydon (M)        
  > Quick, Jack (M)        


Under 12 Female Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Umina SLSC Inc Team A Umina SLSC Inc 6    
  > Darwin, Maia (F)        
  > Dodsworth, Isabella (F)        
  > Jack, Kiara (F)        
  > Swancott, Sail (F)        
2 Toowoon Bay SLSC Team A Toowoon Bay SLSC 5    
  > Harrison, Teegan (F)        
  > Koedsawang-Roberts, Samantha (F)        
  > Laidlaw, Lillie (F)        
  > Tipton-Akers, Elodie (F)        
3 Ocean Beach SLSC Team A Ocean Beach SLSC 4    
  > Gilby, Chloe (F)        
  > Gosper, Kloe (F)        
  > Smithers, Zara (F)        
  > Styant, Jenna (F)        


Under 12 Female Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 Shearer, Jasmine (F) Terrigal SLSC 6    
2 Mitchell, Anneliese (F) Avoca Beach SLSC 5    
3 Heron Little, Ruby (F) Avoca Beach SLSC 4    
4 Hamilton, Erin (F) Terrigal SLSC 3    
5 McEwen, Peyton (F) Terrigal SLSC 2    
6 MacPherson, Danielle (F) MacMasters Beach SLSC 1    


Under 12 Female Iron Woman
Place Name Club Points Time Comments
1 Jack, Kiara (F) Umina SLSC Inc 6    
2 McLoughlin, chloe (F) Avoca Beach SLSC 5    
3 Scahill, Erin (F) Umina SLSC Inc 4    
4 Ayres, Bronte (F) Avoca Beach SLSC 3    
5 Frost, Kiara (F) Terrigal SLSC 2    
6 Arnold, Katie (F) The Lakes SLSC 1    


Under 12 Female Surf Board Race
Place Name Club Points Time Comments
1 Heron Little, Ruby (F) Avoca Beach SLSC 6    
2 Mitchell, Anneliese (F) Avoca Beach SLSC 5    
3 Jack, Kiara (F) Umina SLSC Inc 4    
4 Scahill, Erin (F) Umina SLSC Inc 3    
5 Jeffries, Grace (F) Avoca Beach SLSC 2    
6 McLoughlin, chloe (F) Avoca Beach SLSC 1    


Under 12 Female Surf Race
Place Name Club Points Time Comments
1 Jack, Kiara (F) Umina SLSC Inc 6    
2 Frost, Kiara (F) Terrigal SLSC 5    
3 Jeffries, Grace (F) Avoca Beach SLSC 4    
4 McLoughlin, chloe (F) Avoca Beach SLSC 3    
5 Donovan, Ruby (F) Avoca Beach SLSC 2    
6 Pilon, Ruby (F) Terrigal SLSC 1    


Under 12 Female Surf Team
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Avoca Beach SLSC Team A Avoca Beach SLSC 6    
  > Ayres, Bronte (F)        
  > Donovan, Ruby (F)        
  > Jeffries, Grace (F)        
  > McLoughlin, chloe (F)        
2 Terrigal SLSC Team A Terrigal SLSC 5    
  > Frost, Kiara (F)        
  > Grassi, Charlotte (F)        
  > Pilon, Ruby (F)        
  > Shearer, Jasmine (F)        
3 Umina SLSC Inc Team A Umina SLSC Inc 4    
  > Darwin, Maia (F)        
  > Dodsworth, Isabella (F)        
  > Jack, Kiara (F)        
  > Swancott, Sail (F)        
4 Avoca Beach SLSC Team B Avoca Beach SLSC 3    
  > Boerner, Lexi (F)        
  > Heron Little, Ruby (F)        
  > Mitchell, Anneliese (F)        
  > Priestley, Emma (F)        


Under 12 Male Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Terrigal SLSC Team A Terrigal SLSC 6    
  > Evans, Joel (M)        
  > Green, Ryan (M)        
  > Green, Nicholas (M)        
  > Ivens, Kai (M)        
2 Wamberal SLSC Inc. Team A Wamberal SLSC Inc. 5    
  > Alvarez, Lewis (M)        
  > Hickey, Rufus (M)        
  > O'Malley, Hugh (M)        
  > Pearson, Darcy (M)        
3 Toowoon Bay SLSC Team A Toowoon Bay SLSC 4    
  > Goodman, Noah (M)        
  > Surya, Kalem (M)        
  > Wilkins, Jack (M)        
4 Terrigal SLSC Team B Terrigal SLSC 3    
  > Dutka, Max (M)        
  > Green, Kye (M)        
  > McKeon, Malakai (M)        
  > Renteria Adorno, Lucas (M)        


Under 12 Male Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 Surya, Kalem (M) Toowoon Bay SLSC 6    
2 Goodman, Noah (M) Toowoon Bay SLSC 5    
3 Evans, Joel (M) Terrigal SLSC 4    
4 Alvarez, Lewis (M) Wamberal SLSC Inc. 3    
5 Whittenbury, Zac (M) Wamberal SLSC Inc. 2    
6 Pearson, Darcy (M) Wamberal SLSC Inc. 1    


Under 12 Male Iron Man
Place Name Club Points Time Comments
1 Paterson, Toby (M) Avoca Beach SLSC 6    
2 Hickey, Rufus (M) Wamberal SLSC Inc. 5    
3 Seers, Riley (M) Shelly Beach SLSC 4    
4 Green, Nicholas (M) Terrigal SLSC 3    
5 Wheelock, Kai (M) Shelly Beach SLSC 2    
6 Crowe, Oscar (M) MacMasters Beach SLSC 1    


Under 12 Male Surf Board Race
Place Name Club Points Time Comments
1 Hickey, Rufus (M) Wamberal SLSC Inc. 6    
2 O'Malley, Hugh (M) Wamberal SLSC Inc. 5    
3 Paterson, Toby (M) Avoca Beach SLSC 4    
4 Attard, Joshua (M) Shelly Beach SLSC 3    
5 Pearce, Casey (M) Wamberal SLSC Inc. 2    
6 Walters, Alec (M) MacMasters Beach SLSC 1    


Under 12 Male Surf Race
Place Name Club Points Time Comments
1 Carrel, Kilian (M) Shelly Beach SLSC 6    
2 Paterson, Toby (M) Avoca Beach SLSC 5    
3 Rodham, Tom (M) Ocean Beach SLSC 4    
4 Hunter, Cooper (M) Avoca Beach SLSC 3    
5 Seers, Riley (M) Shelly Beach SLSC 2    
6 Green, Kye (M) Terrigal SLSC 1    


Under 12 Male Surf Team
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Shelly Beach SLSC Team A Shelly Beach SLSC 6    
  > Attard, Joshua (M)        
  > Carrel, Kilian (M)        
  > Shearer, Damian (M)        
  > Wheelock, Kai (M)        
2 Avoca Beach SLSC Team A Avoca Beach SLSC 5    
  > Hunter, Cooper (M)        
  > Kondrat, Dane (M)        
  > McLoughlin, Daniel (M)        
  > Paterson, Toby (M)        
3 Terrigal SLSC Team A Terrigal SLSC 4    
  > Baker, Jack (M)        
  > Green, Ryan (M)        
  > Green, Nicholas (M)        
  > Green, Kye (M)        
4 Wamberal SLSC Inc. Team A Wamberal SLSC Inc. 3    
  > Alvarez, Lewis (M)        
  > Hickey, Rufus (M)        
  > O'Malley, Hugh (M)        
  > Pearce, Casey (M)        
5 Terrigal SLSC Team B Terrigal SLSC 2    
  > Clayton, Mitchell (M)        
  > Dutka, Max (M)        
  > Evans, Joel (M)        
  > Renteria Adorno, Lucas (M)        


Under 13 Female Beach Flags
Place Name Club Points Time Comments
1 Middleton, Mia (F) Soldiers Beach SLSC 6    
2 McCarthy, Emily (F) Wamberal SLSC Inc. 5    
3 Campbell, Heather (F) Terrigal SLSC 4    
4 Scott, Sienna (F) Killcare SLSC 3    
5 Wheeler, Charlise (F) Terrigal SLSC 2    
6 Kasun, Mia (F) Avoca Beach SLSC 1    


Under 13 Female Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Terrigal SLSC Team A Terrigal SLSC 6    
  > Campbell, Heather (F)        
  > Hardy, Mia (F)        
  > Treacy, Ashley (F)        
  > Wheeler, Charlise (F)        
2 Terrigal SLSC Team C Terrigal SLSC 5    
  > Hamilton, Erin (F)        
  > McEwen, Peyton (F)        
  > Shearer, Jasmine (F)        
  > Ziekenheiner, Emily (F)        
3 Wamberal SLSC Inc. Team A Wamberal SLSC Inc. 4    
  > Boffo, Mia (F)        
  > Fidge, Makayla (F)        
  > McCarthy, Emily (F)        
  > Thomas-Priest, Rosie (F)        
4 Copacabana SLSC Team A Copacabana SLSC 3    
  > Cutcliffe, Ella (F)        
  > Gray, Imogen (F)        
  > Griffin, Tylah (F)        
  > Moore, Georgia (F)        
5 Terrigal SLSC Team B Terrigal SLSC 2    
  > Holliday, Sophie (F)        
  > Hoy, Chloe (F)        
  > O'Mara, Skye (F)        
  > Orr, Tyla-Belle (F)        


Under 13 Female Iron Woman
Place Name Club Points Time Comments
1 Logan, Kiana (F) Shelly Beach SLSC 6    
2 Berry, Darci (F) Avoca Beach SLSC 5    
3 Hoy, Chloe (F) Terrigal SLSC 4    
4 O'Mara, Skye (F) Terrigal SLSC 3    
5 Fillingham, Jazzmyn (F) Shelly Beach SLSC 2    
6 Gould, Tamsyn (F) Terrigal SLSC 1    


Under 13 Female Surf Board Race
Place Name Club Points Time Comments
1 O'Mara, Skye (F) Terrigal SLSC 6    
2 Berry, Darci (F) Avoca Beach SLSC 5    
3 Gould, Tamsyn (F) Terrigal SLSC 4    
4 Kasun, Mia (F) Avoca Beach SLSC 3    
5 Fillingham, Jazzmyn (F) Shelly Beach SLSC 2    
6 Holliday, Sophie (F) Terrigal SLSC 1    


Under 13 Female Surf Race
Place Name Club Points Time Comments
1 Walker, Piper-Lily (F) Avoca Beach SLSC 6    
2 Logan, Kiana (F) Shelly Beach SLSC 5    
3 O'Mara, Skye (F) Terrigal SLSC 4    
4 Wheeler, Charlise (F) Terrigal SLSC 3    
5 Hoy, Chloe (F) Terrigal SLSC 2    
6 Berry, Darci (F) Avoca Beach SLSC 1    


Under 13 Female Surf Team
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Terrigal SLSC Team A Terrigal SLSC 6    
  > Gould, Tamsyn (F)        
  > Hoy, Chloe (F)        
  > O'Mara, Skye (F)        
  > Wheeler, Charlise (F)        
2 Avoca Beach SLSC Team A Avoca Beach SLSC 5    
  > Ayres, Holly (F)        
  > Berry, Darci (F)        
  > Kasun, Mia (F)        
  > Walker, Piper-Lily (F)        
3 Shelly Beach SLSC Team A Shelly Beach SLSC 4    
  > Fillingham, Jazzmyn (F)        
  > Logan, Kiana (F)        
  > McJannet, Keisha (F)        
  > Ryan, Morgan (F)        
4 Terrigal SLSC Team B Terrigal SLSC 3    
  > Campbell, Heather (F)        
  > Hardy, Mia (F)        
  > Holliday, Sophie (F)        
  > Treacy, Ashley (F)        
5 Umina SLSC Inc Team B Umina SLSC Inc 2    
  > Wilson, Riley (F)        


Under 13 Male Beach Flags
Place Name Club Points Time Comments
1 Flaherty, Owen (M) Avoca Beach SLSC 6    
2 McPhan, Dre (M) Terrigal SLSC 5    
3 Goodman, Jarryd (M) Toowoon Bay SLSC 4    
4 Adams, Connor (M) Wamberal SLSC Inc. 3    
5 Baxter, Harrison (M) Terrigal SLSC 2    
6 Farrelly, Noah (M) Wamberal SLSC Inc. 1    


Under 13 Male Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Toowoon Bay SLSC Team A Toowoon Bay SLSC 6    
  > Goodman, Jarryd (M)        
2 Terrigal SLSC Team A Terrigal SLSC 5    
  > Huemer, Florian (M)        
  > McPhan, Dre (M)        
  > Pollington, Keaton (M)        
  > Williams, Harrison (M)        
3 Wamberal SLSC Inc. Team A Wamberal SLSC Inc. 4    
  > Adams, Connor (M)        
  > Farrelly, Noah (M)        
  > Noel, Eligh (M)        
  > Stephens, Jake (M)        
4 Ocean Beach SLSC Team A Ocean Beach SLSC 3    
  > Oakes, Liam (M)        
  > Staunton, Cooper-Jay (M)        


Under 13 Male Iron Man
Place Name Club Points Time Comments
1 Cummins, Sam (M) Terrigal SLSC 6    
2 Williams, Harrison (M) Terrigal SLSC 5    
3 Walters, Braith (M) Shelly Beach SLSC 4    
4 Maley, Darcy (M) Wamberal SLSC Inc. 3    
5 Roberts, Oscar (M) Wamberal SLSC Inc. 2    
6 Brown, Sam (M) Wamberal SLSC Inc. 1    


Under 13 Male Surf Board Race
Place Name Club Points Time Comments
1 Pollington, Keaton (M) Terrigal SLSC 6    
2 Lloyd, Zac (M) Shelly Beach SLSC 5    
3 Baxter, Harrison (M) Terrigal SLSC 4    
4 Cummins, Sam (M) Terrigal SLSC 3    
5 Maley, Darcy (M) Wamberal SLSC Inc. 2    
6 Brown, Sam (M) Wamberal SLSC Inc. 1    


Under 13 Male Surf Race
Place Name Club Points Time Comments
1 Williams, Harrison (M) Terrigal SLSC 6    
2 Cummins, Sam (M) Terrigal SLSC 5    
3 Pollington, Keaton (M) Terrigal SLSC 4    
4 Lloyd, Zac (M) Shelly Beach SLSC 3    
5 Walters, Braith (M) Shelly Beach SLSC 2    
6 Roberts, Oscar (M) Wamberal SLSC Inc. 1    


Under 13 Male Surf Team
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Terrigal SLSC Team A Terrigal SLSC 6   16PTS
  > Baxter, Harrison (M)        
  > Cummins, Sam (M)        
  > Pollington, Keaton (M)        
  > Williams, Harrison (M)        
2 Shelly Beach SLSC Team A Shelly Beach SLSC 5   24PTS
  > Lloyd, Zac (M)        
  > Pennings, Blake (M)        
  > Tasker, Zachery (M)        
  > Walters, Braith (M)        
3 Wamberal SLSC Inc. Team A Wamberal SLSC Inc. 4   38PTS
  > Brown, Sam (M)        
  > Maley, Darcy (M)        
  > Noel, Eligh (M)        
  > Roberts, Oscar (M)        
4 Avoca Beach SLSC Team A Avoca Beach SLSC 2   58PTS
  > Bateman, Yaden (M)        
  > Flaherty, Owen (M)        
  > Macdonald, Finlay (M)        
  > Parker, Henry (M)        


Under 14 Female Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Terrigal SLSC Team A Terrigal SLSC 6    
  > Connelly, Rachel (F)        
  > DeAthe, Tahni (F)        
  > Scott, Sophie (F)        
  > Vanden Bergh, Layla (F)        
2 MacMasters Beach SLSC Team A MacMasters Beach SLSC 5    
  > Hodgkinson, Emily (F)        
  > Petith, Jasmine (F)        
  > Ryan, Megan (F)        
  > Swanston, Leah (F)        
3 Terrigal SLSC Team B Terrigal SLSC 4    
  > Collins, Daisy (F)        
  > Harris, Alyssa (F)        
  > Pettiford, Emersyn (F)        
  > Renteria Adorno, Mar (F)        


Under 14 Female Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 Drysdale, Jordyn (F) Toowoon Bay SLSC 6    
2 Ryan, Madison (F) Wamberal SLSC Inc. 5    
3 Healey, Leilani (F) Umina SLSC Inc 4    
4 Scott, Sophie (F) Terrigal SLSC 3    
5 Blake, Madison (F) Avoca Beach SLSC 2    


Under 14 Female Iron Woman
Place Name Club Points Time Comments
1 Miller, Kirsten (F) Umina SLSC Inc 6    
2 Clarke, Zoe (F) Avoca Beach SLSC 5    
3 Richardson, Ellie (F) Avoca Beach SLSC 4    
4 Harvey, Willa (F) Avoca Beach SLSC 3    
5 McLoughlin, Imogen (F) Avoca Beach SLSC 2    
6 Healey, Leilani (F) Umina SLSC Inc 1    


Under 14 Female Surf Board Race
Place Name Club Points Time Comments
1 Benson, Emily (F) Avoca Beach SLSC 6    
2 Clarke, Zoe (F) Avoca Beach SLSC 5    
3 Miller, Kirsten (F) Umina SLSC Inc 4    
4 Healey, Leilani (F) Umina SLSC Inc 3    
5 Pettiford, Emersyn (F) Terrigal SLSC 2    
6 Scahill, Madison (F) Umina SLSC Inc 1    


Under 14 Female Surf Race
Place Name Club Points Time Comments
1 Clarke, Zoe (F) Avoca Beach SLSC 6    
2 McLoughlin, Imogen (F) Avoca Beach SLSC 5    
3 Miller, Kirsten (F) Umina SLSC Inc 4    
4 Richardson, Ellie (F) Avoca Beach SLSC 3    
5 Harvey, Willa (F) Avoca Beach SLSC 2    
6 Benson, Emily (F) Avoca Beach SLSC 1    


Under 14 Female Surf Team
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Avoca Beach SLSC Team A Avoca Beach SLSC 6   12 points
  > Clarke, Zoe (F)        
  > Harvey, Willa (F)        
  > McLoughlin, Imogen (F)        
  > Richardson, Ellie (F)        
2 Umina SLSC Inc Team B Umina SLSC Inc 5   27 points
  > Henderson, Aspen (F)        
  > Miller, Kirsten (F)        
  > Scahill, Madison (F)        
3 Terrigal SLSC Team A Terrigal SLSC 4   39 points
  > Connelly, Rachel (F)        
  > Harris, Alyssa (F)        
  > Pettiford, Emersyn (F)        
  > Scott, Sophie (F)        
4 Terrigal SLSC Team B Terrigal SLSC 3   58 points
  > Collins, Daisy (F)        
  > DeAthe, Tahni (F)        
  > Renteria Adorno, Mar (F)        
  > Vanden Bergh, Layla (F)        


Under 14 Male Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Shelly Beach SLSC Team A Shelly Beach SLSC 6    
  > Gaha, Bryn (M)        
  > Hessel, Blake (M)        
  > Jurd, Rhys (M)        
  > Lamond, Nicholas (M)        
2 Terrigal SLSC Team A Terrigal SLSC 5    
  > Robinson, Oliver (M)        
  > Robinson, Daniel (M)        
  > Schram, Darcy (M)        
  > Steinwede, Phoenix (M)        
3 Ocean Beach SLSC Team A Ocean Beach SLSC 4    
  > Barrett, Dylan (M)        
  > Brien, Luke (M)        
  > Winter, Bailey (M)        


Under 14 Male Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 Nelson, Blaine (M) Shelly Beach SLSC 6    
2 Steinwede, Phoenix (M) Terrigal SLSC 5    
3 Jurd, Rhys (M) Shelly Beach SLSC 4    
4 Robinson, Daniel (M) Terrigal SLSC 3    
5 Schram, Darcy (M) Terrigal SLSC 2    
6 Robinson, Oliver (M) Terrigal SLSC 1    


Under 14 Male Iron Man
Place Name Club Points Time Comments
1 Braddish, Lachlan (M) Umina SLSC Inc 6    
2 Clements, Oliver (M) Wamberal SLSC Inc. 5    
3 Hessel, Blake (M) Shelly Beach SLSC 4    
4 McLeod, Lachlan (M) Umina SLSC Inc 3    
5 Ray, Brock (M) Soldiers Beach SLSC 2    
6 Foy, Elliot (M) Wamberal SLSC Inc. 1    


Under 14 Male Surf Board Race
Place Name Club Points Time Comments
1 Braddish, Lachlan (M) Umina SLSC Inc 6    
2 Foy, Elliot (M) Wamberal SLSC Inc. 5    
3 Butler, Jordan (M) Avoca Beach SLSC 4    
4 Armstrong, Fletcher (M) Avoca Beach SLSC 3    
5 Nelson, Blaine (M) Shelly Beach SLSC 2    
6 Clements, Oliver (M) Wamberal SLSC Inc. 1    


Under 14 Male Surf Race
Place Name Club Points Time Comments
1 Braddish, Lachlan (M) Umina SLSC Inc 6    
2 Clements, Oliver (M) Wamberal SLSC Inc. 5    
3 Hessel, Blake (M) Shelly Beach SLSC 4    
4 McLeod, Lachlan (M) Umina SLSC Inc 3    
5 Polson, Charlie (M) Umina SLSC Inc 2    
6 Ray, Brock (M) Soldiers Beach SLSC 1    


Under 14 Male Surf Team
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Umina SLSC Inc Team A Umina SLSC Inc 6   19PTS
  > Braddish, Lachlan (M)        
  > Darwin, Kai (M)        
  > McLeod, Lachlan (M)        
  > Polson, Charlie (M)        
2 Avoca Beach SLSC Team A Avoca Beach SLSC 5   38PTS
  > Armstrong, Fletcher (M)        
  > Butler, Jordan (M)        
  > Cameron, James (M)        
  > Williams, Matthieu (M)        
3 Shelly Beach SLSC Team A Shelly Beach SLSC 4   43PTS
  > Gaha, Bryn (M)        
  > Hessel, Blake (M)        
  > Jurd, Rhys (M)        
  > Lamond, Nicholas (M)        
4 Wamberal SLSC Inc. Team A Wamberal SLSC Inc. 3   49PTS
  > Clements, Oliver (M)        
  > Douch, Finn (M)        
  > Foy, Elliot (M)        
5 Terrigal SLSC Team A Terrigal SLSC 2   61PTS
  > Deacon, Benjamin (M)        
  > Heinze, Dylan (M)        
  > Robinson, Oliver (M)        
  > Robinson, Daniel (M)