SLSCC U8-U14 Carnival @ North Entrance (Event Date: 17/01/2016)

Final Results

Generated on 21/02/2020 5:43 am





Jnr RnR (U10 - U11) 2 Person R&R
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Ocean Beach SLSC Pinks Ocean Beach SLSC 6   12.0 points
  > Smithers, Zara (F)        
  > Styant, Jenna (F)        
2 Ocean Beach SLSC Blues Ocean Beach SLSC 5   13.0 countback
  > Newton, Mercedes (F)        
  > Stanford, Paige (F)        
3 MacMasters Beach SLSC Team A MacMasters Beach SLSC 4   13.0 countback
  > Hogger, Claire (F)        
  > Sapsford, Chloe (F)        
4 MacMasters Beach SLSC Team B MacMasters Beach SLSC 3   15 points
  > Castles, Lily (F)        
  > Vella, Zoe (F)        
5 Umina SLSC Inc Team A Umina SLSC Inc 2   21.5 points
  > Dixon, Brielle (F)        
  > Powell, Melika (F)        


Junior All Age Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Shelly Beach SLSC Team A Shelly Beach SLSC 6    
  > Crook, Jade (F)        
  > Nelson, Blaine (M)        
2 Avoca Beach SLSC Team A Avoca Beach SLSC 5    
  > Allen, Ikey (M)        
  > Jones, Ethan (M)        
  > Mitchell, Anneliese (F)        
  > Parker, Henry (M)        
  > Smith, Darcy (M)        
  > Tutt, Jaxson (M)        
  > Williams, Matthieu (M)        
3 Terrigal SLSC Team A Terrigal SLSC 4    
  > Evans, Joel (M)        
  > Hamilton, Tahj (M)        
  > Hamilton, Aymn (M)        
  > Harris, Alyssa (F)        
  > Shearer, Meadow (F)        
  > Van Biljon, Sebastian (M)        
  > Wheeler, Charlise (F)        
4 Wamberal SLSC Inc. Team A Wamberal SLSC Inc. 3    
  > Adams, Connor (M)        
  > Alvarez, Taj (M)        
  > Alvarez, Lewis (M)        
  > Alvarez, Corbin (M)        
  > Glasson, Thomas (M)        
  > McGuinness, Arian (M)        
  > Ryan, Madison (F)        
5 Cooks Hill SLSC Team A Cooks Hill SLSC 2    
  > Bowker, Bronte (F)        
  > Breasley, Jack (M)        
  > Coates, Xavier (M)        
  > Egan, Imogen (F)        
  > Hamilton, Flynn (M)        
  > Myers, Fletcher (M)        
  > Myers, Bailey (M)        
5 Umina SLSC Inc Team A Umina SLSC Inc 2    
  > Beard, Jaden (M)        
  > El-Kurdi, Anwar (M)        
  > Healey, Leilani (F)        
  > Hoyland, Jed (M)        
  > Rose, Torah (F)        
  > Ryan, Mitchell (M)        
  > Scahill, Erin (F)        


Junior Cameron Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Cooks Hill SLSC Team A Cooks Hill SLSC 0    
  > FORBES, LILY (F)        
  > Hamilton, Flynn (M)        
  > REID, JAMES (M)        
  > Walker, Charlie (M)        
1 Shelly Beach SLSC Team A Shelly Beach SLSC 6    
  > Carrel, Kilian (M)        
  > Wheatley, Mackenzie (F)        
2 Avoca Beach SLSC Team A Avoca Beach SLSC 5    
  > Allen, Ikey (M)        
  > Armstrong, Toby (M)        
  > Harvey, Tyke (M)        
  > Richardson, Declan (M)        
2 Cooks Hill SLSC Team B Cooks Hill SLSC 0    
  > Bowker, Kyan (M)        
  > Breasley, Jack (M)        
  > Clancy, Mackenzie (F)        
  > McMAHON, SOPHIA (F)        
3 Avoca Beach SLSC Team B Avoca Beach SLSC 4    
  > Cracknell, Mia (F)        
  > Crocker, Tilly (F)        
  > Drobot, Natalia (F)        
  > Tancred, Summer (F)        
3 Cooks Hill SLSC Team C Cooks Hill SLSC 0    
  > Clack, Charlotte (F)        
  > Dalton, Logan (F)        
  > FORBES, Sidney (M)        
  > Sargeant, Holly (F)        
4 Avoca Beach SLSC Team C Avoca Beach SLSC 3    
  > Allen, Jagger (M)        
  > Casey, Jemma (F)        
  > Prior, Chelsea (F)        
  > Thomas, Lachlan (M)        
5 North Avoca SLSC Team A North Avoca SLSC 2    
  > Cousins, Bryn (M)        
  > Dimech, Harley (M)        
  > Duggan, Lachlan (M)        
  > Puata, Kale (M)        
6 Umina SLSC Inc Team A Umina SLSC Inc 1    
  > Dixon, Brielle (F)        
  > Halliday, Matilda (F)        
  > Mansell, Sienna (F)        
  > Perry, Mackenzie (F)        


Junior March Past
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 MacMasters Beach SLSC Team A MacMasters Beach SLSC 6   15.5 points
  > Ainsley, Laila (F)        
  > Armstrong, Charlotte (F)        
  > Castles, Lily (F)        
  > Cousins, Cerys (F)        
  > Finnelley, Emma (F)        
  > Hogger, Claire (F)        
  > Morris, Spencer (M)        
  > Piggott, Keira (F)        
  > Piggott, Jasmin (F)        
  > Sapsford, Chloe (F)        
  > Sapsford, Ben (M)        
  > Vella, Zoe (F)        
2 Umina SLSC Inc Team A Umina SLSC Inc 5   17.0 points
  > Darwin, Maia (F)        
  > Dixon, Brielle (F)        
  > El-Kurdi, Amir (M)        
  > El-Kurdi, Aiesha (F)        
  > Fayers, Izabelle (F)        
  > Graf, Macy (F)        
  > Grey, Ellena (F)        
  > Halliday, Matilda (F)        
  > McKie, Willow (F)        
  > Powell, Melika (F)        
  > Rutherford, Hannah (F)        
  > Rutherford, Fred (M)        
3 Toowoon Bay SLSC Team A Toowoon Bay SLSC 4   23.5 points
  > Dunn, Elizabeth (F)        
  > Favetta, Sarah (F)        
  > Galea, Summer (F)        
  > Koedsawang-Roberts, Samantha (F)        
  > Laidlaw, Maoi (M)        
  > Laidlaw, Lillie (F)        
  > Laidlaw, Angel (F)        
  > Neville-Smith, Emily (F)        
  > Neville-Smith, Aaron (M)        
  > Stadelmann, Hayley (F)        
  > Stadelmann, Ebony (F)        
  > Suprain, Madison (F)        
4 Ocean Beach SLSC Team A Ocean Beach SLSC 3   25.5 points
  > Busch, Ella (F)        
  > Newton, Mercedes (F)        
  > Pratt, Lewis (M)        
  > Smithers, Zara (F)        
  > Styant, Jenna (F)        
  > Tucker, Oliver (M)        
5 Terrigal SLSC Team A Terrigal SLSC 2   28.5 points countback
  > Broadbent, Emma (F)        
  > Gould, Tamsyn (F)        
  > Ivens, Kai (M)        
  > Martin, Charlie (M)        
  > Mullaney-Veitch, Adelaide (F)        
  > O'Mara, Skye (F)        
  > O'Mara, Katie (F)        
  > O'Mara, Jackson (M)        
  > Pettiford, Emersyn (F)        
  > Pollington, Mahlia (F)        
  > Pollington, Keaton (M)        
  > Redfern, Jayden (M)        
6 Shelly Beach SLSC Team A Shelly Beach SLSC 1   28.5 points countback
  > Lalu, Lusinta (F)        


Senior Cameron Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Umina SLSC Inc Team A Umina SLSC Inc 6    
  > Beard, Jaden (M)        
  > Halliday, Zachariah (M)        
  > Marshall, Ayva (F)        
  > Talty, Emma (F)        
2 Avoca Beach SLSC Team A Avoca Beach SLSC 5    
  > Armstrong, Fletcher (M)        
  > Cameron, James (M)        
  > Clarke, Zoe (F)        
  > Harvey, Willa (F)        
2 Cooks Hill SLSC Team A Cooks Hill SLSC 0    
  > Coates, Saxon (M)        
  > Dalton, York (M)        
  > Konetschnik, Freya (F)        
  > Mulder, Aidan (M)        
3 Shelly Beach SLSC Team A Shelly Beach SLSC 4    
  > Gaha, Bryn (M)        
  > McJannet, Keisha (F)        
  > Merriman, Jack (M)        
  > Nelson, Blaine (M)        
3 Cooks Hill SLSC Team B Cooks Hill SLSC 0    
  > Myers, Fletcher (M)        
  > SARGEANT, THOMAS (M)        
  > Taylor, Kye (M)        
  > WILLIAMS, BELLA (F)        
4 Avoca Beach SLSC Team B Avoca Beach SLSC 3    
  > Benson, Emily (F)        
  > Blake, Madison (F)        
  > McLoughlin, Imogen (F)        
  > Williams, Matthieu (M)        
5 Umina SLSC Inc Team B Umina SLSC Inc 1    
  > Healey, Leilani (F)        
  > Holmes, Kaylah (F)        
  > Scahill, Madison (F)        
  > Talty, Grace (F)        
6 Soldiers Beach SLSC Team A Soldiers Beach SLSC 1    
  > Justin, Jemma (F)        
  > Kable, Jacob (M)        
  > Middleton, Mia (F)        
  > Ray, Brock (M)        
6 Swansea Belmont SLSC Team A Swansea Belmont SLSC 0    
  > ALLEN, ASHBY (M)        
  > REES, BEN (M)        
  > Stoddart, Nicholas (M)        


Under 08 Female Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Umina SLSC Inc Team B Umina SLSC Inc 6    
  > Angel, Alexia (F)        
  > Cookman, Leah (F)        
  > Grey, Sophia (F)        
  > Robinson, Victoria (F)        
2 Avoca Beach SLSC Team A Avoca Beach SLSC 5    
  > Collins, Charley (F)        
  > Eldridge, Zoe (F)        
  > Gatt, Pia (F)        
  > Ruzek, Felicity (F)        
3 Cooks Hill SLSC Team A Cooks Hill SLSC 0    
  > Bowker, Bronte (F)        
  > Breasley, Daisy (F)        
  > Tynan, Tui (F)        
  > Waller, Macy (F)        
3 Wamberal SLSC Inc. Team A Wamberal SLSC Inc. 4    
  > Irwig, Lily (F)        
  > Lisle, Matilda (F)        
  > Stone, Ella (F)        
  > Wooden, Jemma (F)        
4 Umina SLSC Inc Team A Umina SLSC Inc 3    
  > Kearney, Catherine (F)        
  > Marshall, Lucy (F)        
  > Moore, Lahni (F)        
  > Rodham, Elizabeth (F)        
4 Avoca Beach SLSC Team B Avoca Beach SLSC 0    
  > Falconi, Olivia (F)        
  > O Cass, Lily (F)        
  > Ramanauskas, Grace (F)        
  > Smith, Arowen (F)        
5 North Entrance SLSC Team A North Entrance SLSC 2    
  > Laing, Molly (F)        
  > Mcguire, Olivia (F)        
  > Napier, Tamara (F)        


Under 08 Female Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 Rodham, Elizabeth (F) Umina SLSC Inc 6    
2 Breasley, Daisy (F) Cooks Hill SLSC 5    
2 Christensen, Sienna (F) The Lakes SLSC 5    
3 Ruzek, Felicity (F) Avoca Beach SLSC 4    
3 Bowker, Bronte (F) Cooks Hill SLSC 4    
4 Grey, Sophia (F) Umina SLSC Inc 3    


Under 08 Female Wade
Place Name Club Points Time Comments
1 Irwig, Lily (F) Wamberal SLSC Inc. 6    
2 Smith, Arowen (F) Avoca Beach SLSC 5    
2 Breasley, Daisy (F) Cooks Hill SLSC 5    
3 Falconi, Olivia (F) Avoca Beach SLSC 4    
3 Bowker, Bronte (F) Cooks Hill SLSC 4    
4 Green, Zahra (F) Terrigal SLSC 3    
5 O Cass, Lily (F) Avoca Beach SLSC 2    
6 Kohler, Cleo (F) Copacabana SLSC 1    


Under 08 Female Wade Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Cooks Hill SLSC Team A Cooks Hill SLSC 6    
  > Bowker, Bronte (F)        
  > Breasley, Daisy (F)        
  > Tynan, Tui (F)        
  > Waller, Macy (F)        
1 Umina SLSC Inc Team B Umina SLSC Inc 6    
  > Angel, Alexia (F)        
  > Cookman, Leah (F)        
  > Grey, Sophia (F)        
  > Robinson, Victoria (F)        
2 Avoca Beach SLSC Team A Avoca Beach SLSC 5    
  > Collins, Charley (F)        
  > Eldridge, Zoe (F)        
  > Falconi, Olivia (F)        
  > Gatt, Pia (F)        
3 Terrigal SLSC Team A Terrigal SLSC 4    
  > Dutka, Mae (F)        
  > Green, Zahra (F)        
  > Mullaney-Veitch, Zahra (F)        
  > Watson, Lucinda (F)        
4 Terrigal SLSC Team B Terrigal SLSC 3    
  > Cockburn, Isabelle (F)        
  > Massey, Madison (F)        
  > Montague, Bonnie (F)        
  > Pollington, Mahlia (F)        
5 Avoca Beach SLSC Team B Avoca Beach SLSC 2    
  > O Cass, Lily (F)        
  > Ramanauskas, Grace (F)        
  > Ruzek, Felicity (F)        
  > Smith, Arowen (F)        
6 Ocean Beach SLSC Team A Ocean Beach SLSC 1    
  > Denning, Claire (F)        
  > Hood, Isabel (F)        
  > Pritchard, Abbie (F)        
  > Tucker, Zara (F)        


Under 08 Male Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Avoca Beach SLSC Team A Avoca Beach SLSC 6    
  > Carn, Tom (M)        
  > McClelland, Will (M)        
  > Reeves, Harrison (M)        
  > Walker, Angus (M)        
2 North Avoca SLSC Team A North Avoca SLSC 5    
  > Avis, Jet (M)        
  > Daniel, Ashton (M)        
  > Dimech, Luca (M)        
  > Piper, Elfie (M)        
3 Wamberal SLSC Inc. Team A Wamberal SLSC Inc. 4    
  > Carpenter, Archie (M)        
  > Hazebroek Ridla, Zachariah (M)        
  > McGuinness, Arian (M)        
  > Pearson, Eden (M)        
4 Terrigal SLSC Team A Terrigal SLSC 3    
  > Hamilton, Tahj (M)        
  > Knowles, Cooper (M)        
  > Smith, Thomas (M)        
  > Watson, Hamish (M)        
5 North Entrance SLSC Team A North Entrance SLSC 2    
  > Bartle, Taj (M)        
  > Emanuel, Chase (M)        
  > Lawicki, Aleks (M)        
  > Sohier, Rory (M)        
6 Umina SLSC Inc Team A Umina SLSC Inc 1    
  > Leggett, Kai'zen (M)        
  > McGavin, Edward (M)        
  > Ryan, Harrison (M)        
  > Shearan, Zack (M)        


Under 08 Male Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 Hamilton, Tahj (M) Terrigal SLSC 6    
2 Tutt, Jaxson (M) Avoca Beach SLSC 5    
3 Robins, Darcy (M) Shelly Beach SLSC 4    
4 Field, Duncan (M) Shelly Beach SLSC 3    
5 Daniel, Ashton (M) North Avoca SLSC 2    
6 Makey, Cameron (M) Ocean Beach SLSC 1    


Under 08 Male Wade
Place Name Club Points Time Comments
1 Carpenter, Archie (M) Wamberal SLSC Inc. 6    
2 El-Kurdi, Anwar (M) Umina SLSC Inc 5    
3 Dimech, Luca (M) North Avoca SLSC 4    
4 Smith, Thomas (M) Terrigal SLSC 3    
5 Sohier, Rory (M) North Entrance SLSC 2    
6 Tutt, Jaxson (M) Avoca Beach SLSC 1    


Under 08 Male Wade Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Avoca Beach SLSC Team A Avoca Beach SLSC 6    
  > Carn, Tom (M)        
  > McClelland, Will (M)        
  > Reeves, Harrison (M)        
  > Walker, Angus (M)        
2 Wamberal SLSC Inc. Team A Wamberal SLSC Inc. 5    
  > Carpenter, Archie (M)        
  > McGuinness, Arian (M)        
  > Pearson, Eden (M)        
  > Regattieri, Tahj (M)        
3 North Avoca SLSC Team A North Avoca SLSC 4    
  > Avis, Jet (M)        
  > Daniel, Ashton (M)        
  > Dimech, Luca (M)        
  > Piper, Elfie (M)        
4 Terrigal SLSC Team B Terrigal SLSC 3    
  > Geurs, Joshua (M)        
  > Harris, Bosco (M)        
  > Martin, Charlie (M)        
  > Scully, Zac (M)        
5 Toowoon Bay SLSC Team A Toowoon Bay SLSC 2    
  > Beard, Jake (M)        
  > Drinkwater, Aaron (M)        
  > Duggan, Patrick (M)        
  > Hogan, Joshua (M)        
6 Umina SLSC Inc Team A Umina SLSC Inc 1    
  > El-Kurdi, Anwar (M)        
  > Faulkner, Mitchell (M)        
  > Jordan, Ronnie (M)        
  > Rutherford, Harry (M)        


Under 09 Female Beach Flags
Place Name Club Points Time Comments
1 Ekepati, Tyra (F) Toowoon Bay SLSC 6    
2 Grieve, Maggie (F) MacMasters Beach SLSC 5    
3 Blow, Charlotte (F) Terrigal SLSC 4    
4 Begnell, Scarlett (F) Toowoon Bay SLSC 3    
5 Galea, Summer (F) Toowoon Bay SLSC 2    
6 Smithers, Lexi (F) Ocean Beach SLSC 1    


Under 09 Female Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Umina SLSC Inc Team A Umina SLSC Inc 6    
  > Pryde, Elise (F)        
  > Scahill, Sienna (F)        
  > Sinclair, Sienna (F)        
  > Wouters, Charli (F)        
2 Terrigal SLSC Team A Terrigal SLSC 5    
  > Carey, Elouise (F)        
  > Hough, Phoebe (F)        
  > Johnston, Libby (F)        
  > O'Mara, Katie (F)        
3 Copacabana SLSC Team A Copacabana SLSC 4    
  > Byrne, Sophie (F)        
  > Kouteris, Chloe (F)        
  > White, Liana (F)        
  > Yardley, Skyler (F)        
4 North Entrance SLSC Team A North Entrance SLSC 3    
  > Knauer, Sienna (F)        
  > Napier, Chantelle (F)        
  > Westwood, Saige (F)        
  > Whiteford, Ava (F)        
5 Terrigal SLSC Team B Terrigal SLSC 2    
  > Blow, Charlotte (F)        
  > Cruise, Montanah (F)        
  > Frost, Natalie (F)        
  > Pettiford, Millie (F)        
6 Shelly Beach SLSC Team A Shelly Beach SLSC 1    
  > Attard, Ashley (F)        
  > Dugan, Heidi (F)        
  > Ferguson, Lucy (F)        
  > Lloyd, Ruby (F)        


Under 09 Female Surf Board Race
Place Name Club Points Time Comments
1 Arnold, Airley (F) Avoca Beach SLSC 6    
2 PARKER, MILLIE (F) Avoca Beach SLSC 5    
3 Craik, Abigail (F) Avoca Beach SLSC 4    
4 O'Mara, Katie (F) Terrigal SLSC 3    
5 Duggan, Emma (F) North Avoca SLSC 2    
6 Wouters, Charli (F) Umina SLSC Inc 1    


Under 09 Female Surf Board Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Avoca Beach SLSC Team A Avoca Beach SLSC 6    
  > Arnold, Airley (F)        
  > Craik, Abigail (F)        
  > PARKER, MILLIE (F)        
2 Umina SLSC Inc Team A Umina SLSC Inc 5    
  > Pryde, Elise (F)        
  > Scahill, Sienna (F)        
  > Sinclair, Sienna (F)        
3 Terrigal SLSC Team A Terrigal SLSC 4    
  > Broadbent, Emma (F)        
  > O'Mara, Katie (F)        
  > Pettiford, Millie (F)        
4 Terrigal SLSC Team B Terrigal SLSC 3    
  > Frost, Natalie (F)        
  > Hurst, Keeleigh (F)        
  > Pope, Zoe (F)        


Under 09 Female Surf Race
Place Name Club Points Time Comments
1 Duggan, Emma (F) North Avoca SLSC 6    
2 Arnold, Airley (F) Avoca Beach SLSC 5    
3 Clack, Lara (F) Cooks Hill SLSC 4    
3 Pryde, Elise (F) Umina SLSC Inc 4    
4 Craik, Abigail (F) Avoca Beach SLSC 3    
5 PARKER, MILLIE (F) Avoca Beach SLSC 2    
6 Pettiford, Millie (F) Terrigal SLSC 1    


Under 09 Female Surf Team
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Umina SLSC Inc Team A Umina SLSC Inc 6    
  > Pryde, Elise (F)        
  > Scahill, Sienna (F)        
  > Sinclair, Sienna (F)        
  > Wouters, Charli (F)        


Under 09 Male Beach Flags
Place Name Club Points Time Comments
1 Hobbs, Cooper (M) Copacabana SLSC 6    
2 Drobot, Jerome (M) Avoca Beach SLSC 5    
3 Alvarez, Taj (M) Wamberal SLSC Inc. 4    
4 Mesritz, Archie (M) Avoca Beach SLSC 3    
5 Van Biljon, Sebastian (M) Terrigal SLSC 2    
6 Smith, Darcy (M) Avoca Beach SLSC 1    


Under 09 Male Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Avoca Beach SLSC Team A Avoca Beach SLSC 6    
  > Lester, Kye (M)        
  > Mesritz, Archie (M)        
  > Smith, Darcy (M)        
  > THOMAS, NATHANIEL (M)        
2 Ocean Beach SLSC Team A Ocean Beach SLSC 5    
  > Beer, Ethan (M)        
  > Falconer, Jacob (M)        
  > Mason, Ryan (M)        
  > Waters, Archie (M)        
3 Umina SLSC Inc Team A Umina SLSC Inc 4    
  > Darwin, Cashar (M)        
  > Kearney, Nicholas (M)        
  > Leaitua, Maximus (M)        
  > Ryan, Mitchell (M)        
4 Copacabana SLSC Team A Copacabana SLSC 3    
  > Giles, Harry (M)        
  > Hobbs, Cooper (M)        
  > McNamara, Kaiden (M)        
5 Shelly Beach SLSC Team A Shelly Beach SLSC 2    
  > Davey, Liam (M)        
  > Gudaitis, Owen (M)        
  > Logan, Samuel (M)        
  > Wheelock, Cooper (M)        
6 Wamberal SLSC Inc. Team A Wamberal SLSC Inc. 1    
  > Alvarez, Taj (M)        
  > Doyle, Sonny (M)        
  > Elliott, Brok (M)        
  > Montgomery, Charlie (M)        


Under 09 Male Surf Board Race
Place Name Club Points Time Comments
1 Elliott, Brok (M) Wamberal SLSC Inc. 6    
2 Taylor-Martin, Hamish (M) MacMasters Beach SLSC 5    
2 Richards, Elias (M) Stockton SLSC 0    
3 Drobot, Jerome (M) Avoca Beach SLSC 4    
4 Darwin, Cashar (M) Umina SLSC Inc 3    
5 Coates, Xavier (M) Cooks Hill SLSC 0    
5 Kearney, Nicholas (M) Umina SLSC Inc 2    
6 Miller, Noah (M) North Entrance SLSC 1    


Under 09 Male Surf Board Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Umina SLSC Inc Team A Umina SLSC Inc 6    
  > Darwin, Cashar (M)        
  > Kearney, Nicholas (M)        
  > Ryan, Mitchell (M)        
2 Terrigal SLSC Team A Terrigal SLSC 5    
  > Dutka, Jak (M)        
  > Smith, Keelan (M)        
  > Van Biljon, Sebastian (M)        
3 Cooks Hill SLSC Team A Cooks Hill SLSC 4    
  > Coates, Xavier (M)        
  > McMahon, Rory (M)        
  > Walker, Alexander (M)        
3 Wamberal SLSC Inc. Team A Wamberal SLSC Inc. 4    
  > Cairns, Zigi (M)        
  > Elliott, Brok (M)        
  > Montgomery, Charlie (M)        
4 Avoca Beach SLSC Team B Avoca Beach SLSC 3    
  > KASUN, RYDER (M)        
  > SEVERN, DEACON (M)        
  > Smith, Darcy (M)        
5 Ocean Beach SLSC Team A Ocean Beach SLSC 2    
  > Beer, Ethan (M)        
  > Falconer, Jacob (M)        
  > Waters, Archie (M)        


Under 09 Male Surf Race
Place Name Club Points Time Comments
1 Elliott, Brok (M) Wamberal SLSC Inc. 6    
2 Taylor-Martin, Hamish (M) MacMasters Beach SLSC 5    
3 THOMAS, NATHANIEL (M) Avoca Beach SLSC 4    
4 Beaton, Harry (M) Ocean Beach SLSC 3    
5 Wolters, Jet (M) Avoca Beach SLSC 2    
6 Kearney, Nicholas (M) Umina SLSC Inc 1    


Under 09 Male Surf Team
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Avoca Beach SLSC Team A Avoca Beach SLSC 6    
  > Drobot, Jerome (M)        
  > KASUN, RYDER (M)        
  > Mesritz, Archie (M)        
  > THOMAS, NATHANIEL (M)        
2 Terrigal SLSC Team A Terrigal SLSC 5    
  > Baker, Will (M)        
  > Dutka, Jak (M)        
  > Gillard, Jake (M)        
  > Pullinen, Marcus (M)        
3 North Avoca SLSC Team A North Avoca SLSC 4    
  > Craig, Corey (M)        
  > Green, Noah (M)        
  > Mussared, Fynn (M)        
  > Piper, Dusty (M)        


Under 10 Female Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Wamberal SLSC Inc. Team A Wamberal SLSC Inc. 6    
  > Bailey, Tigerlily (F)        
  > Cossor, Tyler (F)        
  > Noel, Shauntay (F)        
  > Wheeler, Lilia (F)        
2 Avoca Beach SLSC Team A Avoca Beach SLSC 5    
  > Fenton, Sameiko (F)        
  > Hunter, Esther (F)        
  > Nash, Ebony (F)        
  > Prior, Sophie (F)        
3 Terrigal SLSC Team A Terrigal SLSC 4    
  > Mullaney-Veitch, Adelaide (F)        
  > Owens, Annika (F)        
  > Shearer, Meadow (F)        
  > Treacy, Laura (F)        
4 Toowoon Bay SLSC Team A Toowoon Bay SLSC 3    
  > Barnfield, Maya (F)        
  > Hogan, Jasmine (F)        
  > Stadelmann, Hayley (F)        
  > Sutton, Rubi (F)        
5 Ocean Beach SLSC Team A Ocean Beach SLSC 2    
  > Busch, Ella (F)        
  > Ingram, Aliyah (F)        
  > Newton, Mercedes (F)        
  > Witney, Grace (F)        
6 Cooks Hill SLSC Team A Cooks Hill SLSC 1    
  > Burns, Charlie (F)        
  > Egan, Imogen (F)        
  > Russell, Lola (F)        
  > SARGEANT, Tiana (F)        


Under 10 Female Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 Shearer, Meadow (F) Terrigal SLSC 6    
2 Egan, Imogen (F) Cooks Hill SLSC 0    
2 Busch, Ella (F) Ocean Beach SLSC 5    
3 Cossor, Tyler (F) Wamberal SLSC Inc. 4    
4 McClymont, Holly (F) Toowoon Bay SLSC 3    
6 Burns, Charlie (F) Cooks Hill SLSC 0    


Under 10 Female Surf Board Race
Place Name Club Points Time Comments
1 McQueen, Pearl (F) Avoca Beach SLSC 6    
1 SARGEANT, Tiana (F) Cooks Hill SLSC 6    


Under 10 Female Surf Board Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Avoca Beach SLSC Team A Avoca Beach SLSC 6    
  > Hunter, Esther (F)        
  > McQueen, Pearl (F)        
  > Prior, Sophie (F)        
1 Cooks Hill SLSC Team A Cooks Hill SLSC 0    
  > Burns, Charlie (F)        
  > SARGEANT, Tiana (F)        
  > WALLER, Lani (F)        
2 Terrigal SLSC Team A Terrigal SLSC 5    
  > Cummins, Bronte (F)        
  > Graham, Tiana (F)        
  > Shearer, Meadow (F)        
3 Avoca Beach SLSC Team B Avoca Beach SLSC 4    
  > Craik, Abigail (F)        
  > Fenton, Sameiko (F)        
  > Nash, Ebony (F)        
4 Umina SLSC Inc Team A Umina SLSC Inc 3    
  > Fayers, Izabelle (F)        
  > Smith, Taylah (F)        
  > Yates, Ella (F)        
5 Umina SLSC Inc Team B Umina SLSC Inc 2    
  > Fisher, Mikayley (F)        
  > Marshall, Davara (F)        
  > Rose, Ziah (F)        


Under 10 Female Surf Race
Place Name Club Points Time Comments
1 SARGEANT, Tiana (F) Cooks Hill SLSC 0    
1 Marshall, Davara (F) Umina SLSC Inc 6    
2 Shearer, Elizabeth (F) Shelly Beach SLSC 5    
3 McQueen, Pearl (F) Avoca Beach SLSC 4    
4 Cummins, Bronte (F) Terrigal SLSC 3    
5 Hunter, Esther (F) Avoca Beach SLSC 2    
5 WALLER, Lani (F) Cooks Hill SLSC 0    
6 Burns, Charlie (F) Cooks Hill SLSC 0    
6 Emerson, Giselle (F) North Avoca SLSC 1    


Under 10 Female Surf Team
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Avoca Beach SLSC Team A Avoca Beach SLSC 6    
  > Hunter, Esther (F)        
  > McQueen, Pearl (F)        
  > Nash, Ebony (F)        
  > Prior, Sophie (F)        
1 Cooks Hill SLSC Team A Cooks Hill SLSC 6    
  > Burns, Charlie (F)        
  > Cotterell, Mayla (F)        
  > SARGEANT, Tiana (F)        
  > WALLER, Lani (F)        
2 Umina SLSC Inc Team A Umina SLSC Inc 5    
  > Fayers, Izabelle (F)        
  > Marshall, Davara (F)        
  > Smith, Taylah (F)        
  > Yates, Ella (F)        


Under 10 Male Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Wamberal SLSC Inc. Team A Wamberal SLSC Inc. 6    
  > Alvarez, Corbin (M)        
  > Brown, Billy (M)        
  > McCarthy, Daniel (M)        
  > Nakagawa, Noah (M)        
2 Terrigal SLSC Team A Terrigal SLSC 5    
  > Green, Jett (M)        
  > Jones, Riley (M)        
  > Pandey, Aaryan (M)        
  > Rosemeyer, Brooklyn (M)        
3 Umina SLSC Inc Team A Umina SLSC Inc 4    
  > El-Kurdi, Amir (M)        
  > Hoyland, Jed (M)        
  > Rayner, Archie (M)        
  > Rutherford, Fred (M)        
4 Toowoon Bay SLSC Team A Toowoon Bay SLSC 3    
  > Armstrong, Riley (M)        
  > Barnfield, Zachery (M)        
  > Laidlaw, Maoi (M)        
  > McHugh, Jack (M)        
5 Avoca Beach SLSC Team A Avoca Beach SLSC 2    
  > Barnes, Jackson (M)        
  > Bateman, Taj (M)        
  > Hutchinson, Rory (M)        
  > Jones, Ethan (M)        
6 Wamberal SLSC Inc. Team B Wamberal SLSC Inc. 1    
  > Fidge, Riley (M)        
  > Humphries, Matthew (M)        
  > Pearson, Oliver (M)        
  > Stephens, Ben (M)        


Under 10 Male Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 Alvarez, Corbin (M) Wamberal SLSC Inc. 6    
2 McHugh, Jack (M) Toowoon Bay SLSC 5    
3 Walters, Calum (M) MacMasters Beach SLSC 4    
4 Hoyland, Jed (M) Umina SLSC Inc 3    
5 Dimech, Harley (M) North Avoca SLSC 2    
6 Jones, Riley (M) Terrigal SLSC 1    


Under 10 Male Surf Board Race
Place Name Club Points Time Comments
1 Benson, Byron (M) Avoca Beach SLSC 6    
2 Pearson, Oliver (M) Wamberal SLSC Inc. 5    
3 Brown, Billy (M) Wamberal SLSC Inc. 4    
4 Falconi, Luke (M) Avoca Beach SLSC 3    
5 Green, Jett (M) Terrigal SLSC 2    
6 Schwensen, Liam (M) Avoca Beach SLSC 1    


Under 10 Male Surf Board Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Avoca Beach SLSC Team A Avoca Beach SLSC 6    
  > Bateman, Taj (M)        
  > Benson, Byron (M)        
  > Schwensen, Liam (M)        
2 Wamberal SLSC Inc. Team A Wamberal SLSC Inc. 5    
  > Brown, Billy (M)        
  > Humphries, Matthew (M)        
  > Pearson, Oliver (M)        
3 Avoca Beach SLSC Team B Avoca Beach SLSC 4    
  > Barnes, Jackson (M)        
  > Falconi, Luke (M)        
  > Hutchinson, Rory (M)        
4 Wamberal SLSC Inc. Team B Wamberal SLSC Inc. 3    
  > Fidge, Riley (M)        
  > Howard, Logan (M)        
  > White, Keenan (M)        
5 Umina SLSC Inc Team A Umina SLSC Inc 2    
  > El-Kurdi, Amir (M)        
  > Rayner, Archie (M)        
  > Rutherford, Fred (M)        
6 Umina SLSC Inc Team B Umina SLSC Inc 1    
  > Cookman, Angus (M)        
  > Dransfield, Jack (M)        
  > Hoyland, Jed (M)        


Under 10 Male Surf Race
Place Name Club Points Time Comments
1 FORBES, Sidney (M) Cooks Hill SLSC 6    
1 Green, Jett (M) Terrigal SLSC 6    
2 Benson, Byron (M) Avoca Beach SLSC 5    
3 Alvarez, Corbin (M) Wamberal SLSC Inc. 4    
4 Barry, James (M) Shelly Beach SLSC 3    
5 Hoyland, Jed (M) Umina SLSC Inc 2    
6 Barnes, Jackson (M) Avoca Beach SLSC 1    


Under 10 Male Surf Team
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Avoca Beach SLSC Team A Avoca Beach SLSC 6    
  > Bateman, Taj (M)        
  > Benson, Byron (M)        
  > McClelland, Lochie (M)        
  > Schwensen, Liam (M)        
2 Umina SLSC Inc Team A Umina SLSC Inc 5    
  > El-Kurdi, Amir (M)        
  > Hoyland, Jed (M)        
  > Rayner, Archie (M)        
  > Rutherford, Fred (M)        


Under 11 Female Beach Flags
Place Name Club Points Time Comments
1 Wheeler, Emelyn (F) Terrigal SLSC 6    
2 Sawers, Sienna (F) Toowoon Bay SLSC 5    
3 Neilson, Paris-lily (F) Copacabana SLSC 4    
4 Ajala, Gabrielle (F) Copacabana SLSC 3    
5 Stadelmann, Ebony (F) Toowoon Bay SLSC 2    
6 Mansell, Sienna (F) Umina SLSC Inc 1    


Under 11 Female Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Copacabana SLSC Team A Copacabana SLSC 6    
  > Ajala, Gabrielle (F)        
  > Kelly, Brianna (F)        
  > Neilson, Paris-lily (F)        
  > Yardley, Jade (F)        
2 Terrigal SLSC Team A Terrigal SLSC 5    
  > Hassab, Rubie (F)        
  > Hough, Matilda (F)        
  > Palmer, Susanna (F)        
  > Wheeler, Emelyn (F)        
3 Toowoon Bay SLSC Team A Toowoon Bay SLSC 4    
  > Sawers, Sienna (F)        
  > Stadelmann, Ebony (F)        
  > Stone, Hannah (F)        
  > Suprain, Madison (F)        
4 Ocean Beach SLSC Team A Ocean Beach SLSC 3    
  > Stanford, Paige (F)        
5 Umina SLSC Inc Team A Umina SLSC Inc 2    
  > Dixon, Brielle (F)        
  > El-Kurdi, Aiesha (F)        
  > Halliday, Matilda (F)        
  > McKie, Willow (F)        
6 MacMasters Beach SLSC Team A MacMasters Beach SLSC 1    
  > Castles, Lily (F)        
  > Finnelley, Emma (F)        
  > Sapsford, Chloe (F)        
  > Vella, Zoe (F)        


Under 11 Female Surf Board Race
Place Name Club Points Time Comments
1 Cracknell, Mia (F) Avoca Beach SLSC 6    
1 Sargeant, Holly (F) Cooks Hill SLSC 6    
2 Smith, Jasmine (F) Avoca Beach SLSC 5    
3 Williams, Sinaed (F) Avoca Beach SLSC 4    
4 Tancred, Summer (F) Avoca Beach SLSC 3    
5 Crocker, Tilly (F) Avoca Beach SLSC 2    
6 Merriman, Rose (F) Shelly Beach SLSC 1    


Under 11 Female Surf Board Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Avoca Beach SLSC Team A Avoca Beach SLSC 6    
  > Cracknell, Mia (F)        
  > Drobot, Natalia (F)        
  > Tancred, Summer (F)        


Under 11 Female Surf Race
Place Name Club Points Time Comments
1 Cracknell, Mia (F) Avoca Beach SLSC 6    
2 Crocker, Tilly (F) Avoca Beach SLSC 5    
2 Clack, Charlotte (F) Cooks Hill SLSC 5    
3 Dobell, Ashlee (F) MacMasters Beach SLSC 4    
4 Perry, Mackenzie (F) Umina SLSC Inc 3    
5 Tancred, Summer (F) Avoca Beach SLSC 2    
5 Sargeant, Holly (F) Cooks Hill SLSC 2    
6 Day, Jade (F) MacMasters Beach SLSC 1    


Under 11 Female Surf Team
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Avoca Beach SLSC Team A Avoca Beach SLSC 6    
  > Cracknell, Mia (F)        
  > Crocker, Tilly (F)        
  > Drobot, Natalia (F)        
  > Prior, Chelsea (F)        
2 Umina SLSC Inc Team A Umina SLSC Inc 5    
  > Dixon, Brielle (F)        
  > Halliday, Matilda (F)        
  > Mansell, Sienna (F)        
  > Perry, Mackenzie (F)        


Under 11 Male Beach Flags
Place Name Club Points Time Comments
1 Pearce, Zak (M) Copacabana SLSC 6    
2 Hamilton, Aymn (M) Terrigal SLSC 5    
3 Johnston, Gilbert (M) Terrigal SLSC 4    
4 Davison, Kai (M) Terrigal SLSC 3    
5 Hartwell, Zane (M) Copacabana SLSC 2    
6 Bridgefoot, Jackson (M) Avoca Beach SLSC 1    


Under 11 Male Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Terrigal SLSC Team A Terrigal SLSC 6    
  > Davison, Kai (M)        
  > Hamilton, Aymn (M)        
  > Johnston, Gilbert (M)        
  > O'Mara, Jackson (M)        
2 Toowoon Bay SLSC Team A Toowoon Bay SLSC 5    
  > Meikle, Bailey (M)        
  > Shelvey, Noah (M)        
3 Copacabana SLSC Team A Copacabana SLSC 4    
  > Hartwell, Zane (M)        
  > Pearce, Zak (M)        
  > Turner, Max (M)        


Under 11 Male Surf Board Race
Place Name Club Points Time Comments
1 Armstrong, Toby (M) Avoca Beach SLSC 6    
2 Walker, Charlie (M) Cooks Hill SLSC 0    
2 Ragen, Jack (M) North Entrance SLSC 5    
3 Healey, Finlay (M) Umina SLSC Inc 4    
4 Redfern, Jayden (M) Terrigal SLSC 3    
5 Harvey, Tyke (M) Avoca Beach SLSC 2    
6 O'Mara, Jackson (M) Terrigal SLSC 1    


Under 11 Male Surf Board Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Avoca Beach SLSC Team A Avoca Beach SLSC 6    
  > Allen, Jagger (M)        
  > Armstrong, Toby (M)        
  > Harvey, Tyke (M)        
2 Cooks Hill SLSC Team A Cooks Hill SLSC 5    
  > Breasley, Jack (M)        
  > FORBES, Sidney (M)        
  > Walker, Charlie (M)        
2 Terrigal SLSC Team A Terrigal SLSC 5    
  > O'Mara, Jackson (M)        
  > Quick, Jack (M)        
  > Redfern, Jayden (M)        
3 Wamberal SLSC Inc. Team A Wamberal SLSC Inc. 4    
  > Abell, Noah (M)        
  > Elliott, Max (M)        
  > Elliott, Jake (M)        
4 Avoca Beach SLSC Team B Avoca Beach SLSC 3    
  > Allen, Ikey (M)        
  > Smith, Jaxon (M)        


Under 11 Male Surf Race
Place Name Club Points Time Comments
1 Walker, Charlie (M) Cooks Hill SLSC 6    
1 Marshall, James (M) Shelly Beach SLSC 6    
2 Healey, Finlay (M) Umina SLSC Inc 5    
3 Duggan, Lachlan (M) North Avoca SLSC 4    
4 Harvey, Tyke (M) Avoca Beach SLSC 3    
4 Breasley, Jack (M) Cooks Hill SLSC 3    
5 Carrel, Nolan (M) Shelly Beach SLSC 2    
6 Redfern, Jayden (M) Terrigal SLSC 1    


Under 11 Male Surf Team
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Avoca Beach SLSC Team A Avoca Beach SLSC 6    
  > Allen, Ikey (M)        
  > Armstrong, Toby (M)        
  > Harvey, Tyke (M)        
  > Smith, Jaxon (M)        
2 Terrigal SLSC Team B Terrigal SLSC 5    
  > Hall, Cohen (M)        
  > Harris, Cooper (M)        
  > Papeto, Haydon (M)        
  > Quick, Jack (M)        


Under 12 Female Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Terrigal SLSC Team A Terrigal SLSC 6    
  > Hamilton, Erin (F)        
  > McEwen, Peyton (F)        
  > Shearer, Jasmine (F)        
  > Ziekenheiner, Emily (F)        
2 Avoca Beach SLSC Team A Avoca Beach SLSC 5    
  > Ayres, Bronte (F)        
  > Boerner, Lexi (F)        
  > Mitchell, Anneliese (F)        
3 Terrigal SLSC Team B Terrigal SLSC 4    
  > Barrale, Greta (F)        
  > Egan, Lilly (F)        
  > Frost, Kiara (F)        
  > Grassi, Charlotte (F)        
4 Umina SLSC Inc Team A Umina SLSC Inc 3    
  > Caller, Bethwyn (F)        
  > Darwin, Maia (F)        
  > Jack, Kiara (F)        
  > Scahill, Erin (F)        
5 Ocean Beach SLSC Team A Ocean Beach SLSC 2    
  > Gilby, Chloe (F)        
  > Smithers, Zara (F)        
  > Styant, Jenna (F)        
6 Cooks Hill SLSC Team A Cooks Hill SLSC 1    
  > Clancy, Mackenzie (F)        
  > Dalton, Logan (F)        
  > FORBES, LILY (F)        
  > McMAHON, SOPHIA (F)        


Under 12 Female Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 Hamilton, Erin (F) Terrigal SLSC 6    
2 Shearer, Jasmine (F) Terrigal SLSC 5    
3 McEwen, Peyton (F) Terrigal SLSC 4    
4 Caller, Bethwyn (F) Umina SLSC Inc 3    
5 Arnold, Katie (F) The Lakes SLSC 2    
6 MacPherson, Danielle (F) MacMasters Beach SLSC 1    


Under 12 Female Surf Board Race
Place Name Club Points Time Comments
1 Mitchell, Anneliese (F) Avoca Beach SLSC 6    
1 Dalton, Logan (F) Cooks Hill SLSC 0    
2 McLoughlin, chloe (F) Avoca Beach SLSC 5    
3 Ayres, Bronte (F) Avoca Beach SLSC 4    
4 Jeffries, Grace (F) Avoca Beach SLSC 3    
5 Donovan, Ruby (F) Avoca Beach SLSC 2    
6 Crook, Jade (F) Shelly Beach SLSC 1    


Under 12 Female Surf Board Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Cooks Hill SLSC Team A Cooks Hill SLSC 6    
  > Dalton, Logan (F)        
  > FORBES, LILY (F)        
  > McMAHON, SOPHIA (F)        
1 Umina SLSC Inc Team A Umina SLSC Inc 6    
  > Darwin, Maia (F)        
  > Jack, Kiara (F)        
  > Scahill, Erin (F)        
2 Avoca Beach SLSC Team A Avoca Beach SLSC 5    
  > Ayres, Bronte (F)        
  > McLoughlin, chloe (F)        
3 Avoca Beach SLSC Team B Avoca Beach SLSC 4    
  > Boerner, Lexi (F)        
  > Jeffries, Grace (F)        
  > Mitchell, Anneliese (F)        


Under 12 Female Surf Race
Place Name Club Points Time Comments
1 Jack, Kiara (F) Umina SLSC Inc 6    
2 McLoughlin, chloe (F) Avoca Beach SLSC 5    
3 McMAHON, SOPHIA (F) Cooks Hill SLSC 4    
3 Scahill, Erin (F) Umina SLSC Inc 4    
4 Arnold, Katie (F) The Lakes SLSC 3    
5 Jeffries, Grace (F) Avoca Beach SLSC 2    
5 FORBES, LILY (F) Cooks Hill SLSC 4    


Under 12 Female Surf Team
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Avoca Beach SLSC Team A Avoca Beach SLSC 6    
  > Ayres, Bronte (F)        
  > Jeffries, Grace (F)        
  > McLoughlin, chloe (F)        
  > Priestley, Emma (F)        


Under 12 Male Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Wamberal SLSC Inc. Team A Wamberal SLSC Inc. 6    
  > Adams, Reid (M)        
  > Alvarez, Lewis (M)        
  > Hickey, Rufus (M)        
  > Pearson, Darcy (M)        
2 Terrigal SLSC Team A Terrigal SLSC 5    
  > Evans, Joel (M)        
  > Green, Ryan (M)        
  > Green, Nicholas (M)        
  > Ivens, Kai (M)        


Under 12 Male Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 Rodham, Tom (M) Ocean Beach SLSC 6    
2 Evans, Joel (M) Terrigal SLSC 5    
3 Alvarez, Lewis (M) Wamberal SLSC Inc. 4    
4 Pearson, Darcy (M) Wamberal SLSC Inc. 3    
5 Ivens, Kai (M) Terrigal SLSC 2    


Under 12 Male Surf Board Race
Place Name Club Points Time Comments
1 Graham, Kyle (M) Terrigal SLSC 6    
2 Green, Ryan (M) Terrigal SLSC 5    
3 Seers, Riley (M) Shelly Beach SLSC 4    
4 Richards, Byron (M) Stockton SLSC 0    
4 Baker, Jack (M) Terrigal SLSC 3    
5 Walters, Alec (M) MacMasters Beach SLSC 2    
6 Green, Nicholas (M) Terrigal SLSC 1    


Under 12 Male Surf Board Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Shelly Beach SLSC Team A Shelly Beach SLSC 6    
  > Attard, Joshua (M)        
  > Carrel, Kilian (M)        
  > Shearer, Damian (M)        
2 Avoca Beach SLSC Team A Avoca Beach SLSC 5    
  > Hunter, Cooper (M)        
  > McLoughlin, Daniel (M)        
  > Scott, Gabriel (M)        
3 Cooks Hill SLSC Team A Cooks Hill SLSC 0    
  > Bowker, Kyan (M)        
  > Hamilton, Flynn (M)        
  > REID, JAMES (M)        
3 Terrigal SLSC Team A Terrigal SLSC 4    
  > Graham, Kyle (M)        
  > Green, Ryan (M)        
  > Green, Nicholas (M)        


Under 12 Male Surf Race
Place Name Club Points Time Comments
1 McGregor, Beau (M) Swansea Belmont SLSC 6    
1 Hickey, Rufus (M) Wamberal SLSC Inc. 6    
2 Hamilton, Flynn (M) Cooks Hill SLSC 5    
2 Barry, Joel (M) Shelly Beach SLSC 5    
3 Carrel, Kilian (M) Shelly Beach SLSC 4    
4 Seers, Riley (M) Shelly Beach SLSC 3    
5 Green, Kye (M) Terrigal SLSC 2    
6 Green, Nicholas (M) Terrigal SLSC 1    


Under 12 Male Surf Team
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Shelly Beach SLSC Team A Shelly Beach SLSC 6    
  > Attard, Joshua (M)        
  > Carrel, Kilian (M)        
  > Shearer, Damian (M)        
  > Wheelock, Kai (M)        
2 Avoca Beach SLSC Team A Avoca Beach SLSC 5    
  > Hunter, Cooper (M)        
  > McLoughlin, Daniel (M)        
  > Scott, Gabriel (M)        


Under 13 Female Beach Flags
Place Name Club Points Time Comments
1 Middleton, Mia (F) Soldiers Beach SLSC 6    
2 Laing, Phoebe (F) North Entrance SLSC 5    
3 Campbell, Heather (F) Terrigal SLSC 4    
4 Wheeler, Charlise (F) Terrigal SLSC 3    
5 Scott, Sienna (F) Killcare SLSC 2    
6 McCarthy, Emily (F) Wamberal SLSC Inc. 1    


Under 13 Female Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Terrigal SLSC Team A Terrigal SLSC 6    
  > Campbell, Heather (F)        
  > O'Mara, Skye (F)        
  > Wheeler, Charlise (F)        
2 Killcare SLSC Team A Killcare SLSC 5    
  > Bennett, Kala (F)        
  > Hanslow, Daisy (F)        
  > Milne, Paige (F)        
  > Scott, Sienna (F)        
3 Ocean Beach SLSC Team A Ocean Beach SLSC 4    
  > Majsak, Nicole (F)        
4 Umina SLSC Inc Team A Umina SLSC Inc 3    
  > Caller, Bethwyn (F)        
  > Fisher, Caitlin (F)        
  > Marshall, Ayva (F)        
  > Talty, Emma (F)        


Under 13 Female Surf Board Race
Place Name Club Points Time Comments
1 Hoy, Chloe (F) Terrigal SLSC 6    
2 Konetschnik, Freya (F) Cooks Hill SLSC 0    
2 O'Mara, Skye (F) Terrigal SLSC 5    
3 Logan, Kiana (F) Shelly Beach SLSC 4    
4 Fillingham, Jazzmyn (F) Shelly Beach SLSC 3    
5 Cracknell, Abbey (F) Avoca Beach SLSC 2    
6 Campbell, Heather (F) Terrigal SLSC 1    


Under 13 Female Surf Board Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Avoca Beach SLSC Team A Avoca Beach SLSC 6    
  > Berry, Darci (F)        
  > Kasun, Mia (F)        
  > Walker, Piper-Lily (F)        
2 Terrigal SLSC Team A Terrigal SLSC 5    
  > Gould, Tamsyn (F)        
  > Hoy, Chloe (F)        
  > O'Mara, Skye (F)        
3 Shelly Beach SLSC Team A Shelly Beach SLSC 4    
  > Field, Erica (F)        
  > Fillingham, Jazzmyn (F)        
  > Ryan, Morgan (F)        
4 Avoca Beach SLSC Team B Avoca Beach SLSC 3    
  > Ayres, Holly (F)        
  > Cracknell, Abbey (F)        
  > Jeffries, Grace (F)        


Under 13 Female Surf Race
Place Name Club Points Time Comments
1 Walker, Piper-Lily (F) Avoca Beach SLSC 6    
2 Wheeler, Charlise (F) Terrigal SLSC 5    
3 Berry, Darci (F) Avoca Beach SLSC 4    
3 Konetschnik, Freya (F) Cooks Hill SLSC 0    
4 Hoy, Chloe (F) Terrigal SLSC 3    
5 Fillingham, Jazzmyn (F) Shelly Beach SLSC 2    
6 Flint, Lara (F) Cooks Hill SLSC 0    
6 Logan, Kiana (F) Shelly Beach SLSC 1    


Under 13 Female Surf Team
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Cooks Hill SLSC Team A Cooks Hill SLSC 6    
  > Flint, Lara (F)        
  > Konetschnik, Freya (F)        
  > McMahon, Kaitlyn (F)        
  > WILLIAMS, BELLA (F)        
1 Terrigal SLSC Team A Terrigal SLSC 6    
  > Gould, Tamsyn (F)        
  > Hoy, Chloe (F)        
  > O'Mara, Skye (F)        
  > Wheeler, Charlise (F)        
2 Avoca Beach SLSC Team A Avoca Beach SLSC 5    
  > Ayres, Holly (F)        
  > Berry, Darci (F)        
  > Kasun, Mia (F)        
  > Walker, Piper-Lily (F)        
3 Umina SLSC Inc Team A Umina SLSC Inc 4    
  > Marshall, Ayva (F)        


Under 13 Male Beach Flags
Place Name Club Points Time Comments
1 McPhan, Dre (M) Terrigal SLSC 6    
2 Doyle, Hayden (M) Ocean Beach SLSC 5    
3 Adams, Connor (M) Wamberal SLSC Inc. 4    
4 Stephens, Jake (M) Wamberal SLSC Inc. 3    
5 Adams, Will (M) Ocean Beach SLSC 2    
6 Staunton, Cooper-Jay (M) Ocean Beach SLSC 1    


Under 13 Male Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Terrigal SLSC Team A Terrigal SLSC 6    
  > Bookallil, Edward (M)        
  > Cummins, Sam (M)        
  > Pollington, Keaton (M)        
  > Williams, Harrison (M)        
2 Ocean Beach SLSC Team A Ocean Beach SLSC 5    
  > Adams, Will (M)        
  > Doyle, Hayden (M)        
  > Oakes, Liam (M)        
  > Staunton, Cooper-Jay (M)        
3 Wamberal SLSC Inc. Team A Wamberal SLSC Inc. 4    
  > Adams, Connor (M)        
  > Alvarez, Lewis (M)        
  > Noel, Eligh (M)        
  > Stephens, Jake (M)        


Under 13 Male Surf Board Race
Place Name Club Points Time Comments
1 Coates, Saxon (M) Cooks Hill SLSC 6    
1 Walters, Braith (M) Shelly Beach SLSC 6    
2 Stoddart, Nicholas (M) Swansea Belmont SLSC 5    
3 Cummins, Sam (M) Terrigal SLSC 4    
4 Pollington, Keaton (M) Terrigal SLSC 3    
5 ALLEN, ASHBY (M) Swansea Belmont SLSC 2    
5 Williams, Harrison (M) Terrigal SLSC 2    
6 REES, BEN (M) Swansea Belmont SLSC 1    


Under 13 Male Surf Board Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Cooks Hill SLSC Team A Cooks Hill SLSC 6    
  > Coates, Saxon (M)        
  > Myers, Fletcher (M)        
  > SARGEANT, THOMAS (M)        
1 Terrigal SLSC Team A Terrigal SLSC 6    
  > Cummins, Sam (M)        
  > Pollington, Keaton (M)        
  > Williams, Harrison (M)        
2 Wamberal SLSC Inc. Team B Wamberal SLSC Inc. 5    
  > Adams, Connor (M)        
  > Roberts, Oscar (M)        
  > Stephens, Jake (M)        
3 Avoca Beach SLSC Team A Avoca Beach SLSC 4    
  > Bateman, Yaden (M)        
  > Macdonald, Finlay (M)        
  > Parker, Henry (M)        
3 Swansea Belmont SLSC Team A Swansea Belmont SLSC 4    
  > ALLEN, ASHBY (M)        
  > REES, BEN (M)        
  > Stoddart, Nicholas (M)        
4 Shelly Beach SLSC Team A Shelly Beach SLSC 3    
  > Lloyd, Zac (M)        
  > Tasker, Zachery (M)        
  > Walters, Braith (M)        
5 Cooks Hill SLSC Team B Cooks Hill SLSC 2    
  > BROWN, LACHLAN (M)        
  > CLANCY, TOM (M)        
  > Mulder, Aidan (M)        


Under 13 Male Surf Race
Place Name Club Points Time Comments
1 Williams, Harrison (M) Terrigal SLSC 6    
2 Coates, Saxon (M) Cooks Hill SLSC 0    
2 Cummins, Sam (M) Terrigal SLSC 5    
3 BROWN, LACHLAN (M) Cooks Hill SLSC 0    
3 Walters, Braith (M) Shelly Beach SLSC 4    
4 Tasker, Zachery (M) Shelly Beach SLSC 3    
5 Lloyd, Zac (M) Shelly Beach SLSC 2    
5 ALLEN, ASHBY (M) Swansea Belmont SLSC 0    
6 Macdonald, Finlay (M) Avoca Beach SLSC 1    
6 SARGEANT, THOMAS (M) Cooks Hill SLSC 0    


Under 13 Male Surf Team
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Cooks Hill SLSC Team A Cooks Hill SLSC 6    
  > BROWN, LACHLAN (M)        
  > Coates, Saxon (M)        
  > SARGEANT, THOMAS (M)        
1 Shelly Beach SLSC Team A Shelly Beach SLSC 6    
  > Lee, Joshua (M)        
  > Lloyd, Zac (M)        
  > Tasker, Zachery (M)        
  > Walters, Braith (M)        


Under 14 Female Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Terrigal SLSC Team A Terrigal SLSC 6    
  > Harris, Alyssa (F)        
  > Pettiford, Emersyn (F)        
  > Renteria Adorno, Mar (F)        


Under 14 Female Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 Stottelaar, Paige (F) The Lakes SLSC 6    
2 Ryan, Madison (F) Wamberal SLSC Inc. 5    
3 Blake, Madison (F) Avoca Beach SLSC 4    
4 Squire-Hall, Ella (F) The Lakes SLSC 3    
5 Ryan, Megan (F) MacMasters Beach SLSC 2    
6 Harris, Alyssa (F) Terrigal SLSC 1    


Under 14 Female Surf Board Race
Place Name Club Points Time Comments
1 Clarke, Zoe (F) Avoca Beach SLSC 6    
2 Pettiford, Emersyn (F) Terrigal SLSC 5    
3 Harvey, Willa (F) Avoca Beach SLSC 4    
4 Benson, Emily (F) Avoca Beach SLSC 3    
5 Stottelaar, Paige (F) The Lakes SLSC 2    
6 Miller, Kirsten (F) Umina SLSC Inc 1    


Under 14 Female Surf Board Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Avoca Beach SLSC Team A Avoca Beach SLSC 6    
  > Benson, Emily (F)        
  > Clarke, Zoe (F)        
  > Harvey, Willa (F)        
2 Umina SLSC Inc Team A Umina SLSC Inc 5    
  > Healey, Leilani (F)        
  > Holmes, Kaylah (F)        
  > Scahill, Madison (F)        


Under 14 Female Surf Race
Place Name Club Points Time Comments
1 McLoughlin, Imogen (F) Avoca Beach SLSC 6    
2 Miller, Kirsten (F) Umina SLSC Inc 5    
3 Richardson, Ellie (F) Avoca Beach SLSC 4    
4 Clarke, Zoe (F) Avoca Beach SLSC 3    
5 Pettiford, Emersyn (F) Terrigal SLSC 2    
6 McJannet, Keisha (F) Shelly Beach SLSC 1    


Under 14 Female Surf Team
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Avoca Beach SLSC Team A Avoca Beach SLSC 6    
  > Benson, Emily (F)        
  > Clarke, Zoe (F)        
  > Harvey, Willa (F)        
  > McLoughlin, Imogen (F)        
2 Umina SLSC Inc Team A Umina SLSC Inc 5    
  > Healey, Leilani (F)        
  > Holmes, Kaylah (F)        
  > Scahill, Madison (F)        
  > Talty, Grace (F)        


Under 14 Male Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Ocean Beach SLSC Team A Ocean Beach SLSC 6    
  > Adams, Will (M)        
  > Doyle, Hayden (M)        
  > Oakes, Liam (M)        
  > Staunton, Cooper-Jay (M)        
2 Cooks Hill SLSC Team A Cooks Hill SLSC 0    
  > Dalton, York (M)        
  > Mulder, Aidan (M)        
  > Myers, Bailey (M)        
  > Taylor, Kye (M)        


Under 14 Male Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 Nelson, Blaine (M) Shelly Beach SLSC 6    
2 Merriman, Jack (M) Shelly Beach SLSC 5    
3 Gaha, Bryn (M) Shelly Beach SLSC 4    
4 Meikle, Lachlan (M) Toowoon Bay SLSC 3    


Under 14 Male Surf Board Race
Place Name Club Points Time Comments
1 Taylor, Kye (M) Cooks Hill SLSC 6    
1 Nelson, Blaine (M) Shelly Beach SLSC 6    
2 Williams, Matthieu (M) Avoca Beach SLSC 5    
3 Dalton, York (M) Cooks Hill SLSC 4    
3 Braddish, Lachlan (M) Umina SLSC Inc 4    
4 Douch, Finn (M) Wamberal SLSC Inc. 3    
5 McLeod, Lachlan (M) Umina SLSC Inc 2    
6 Ray, Brock (M) Soldiers Beach SLSC 1    


Under 14 Male Surf Board Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Umina SLSC Inc Team A Umina SLSC Inc 6    
  > Braddish, Lachlan (M)        
  > Darwin, Kai (M)        
  > McLeod, Lachlan (M)        
2 Cooks Hill SLSC Team A Cooks Hill SLSC 5    
  > Dalton, York (M)        
  > Myers, Bailey (M)        
  > Taylor, Kye (M)        


Under 14 Male Surf Race
Place Name Club Points Time Comments
1 Braddish, Lachlan (M) Umina SLSC Inc 6    
2 McLeod, Lachlan (M) Umina SLSC Inc 5    
3 Ray, Brock (M) Soldiers Beach SLSC 4    
4 Taylor, Kye (M) Cooks Hill SLSC 0    
4 Merriman, Jack (M) Shelly Beach SLSC 3    
5 Gaha, Bryn (M) Shelly Beach SLSC 2    
6 Darwin, Kai (M) Umina SLSC Inc 1    


Under 14 Male Surf Team
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Umina SLSC Inc Team A Umina SLSC Inc 6    
  > Braddish, Lachlan (M)        
  > Darwin, Kai (M)        
  > McLeod, Lachlan (M)        
2 Cooks Hill SLSC Team A Cooks Hill SLSC 5    
  > BROWN, LACHLAN (M)        
  > Dalton, York (M)        
  > Myers, Bailey (M)        
  > Taylor, Kye (M)